Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przemyska Scena Niezależna
#31
Za tydzie (6 XI) będziemy dogrywać jeszcze krótkie scenki. Już się nie mogę doczekać się efektu końcowego.

Przy okazji przypominam o wyjątkowym koncercie z okazji V-lecia zespołów BlackSnake, Rotengeist i Underdark, który odbędzie się jutro (30 X, godz. 18.00) w klubie studenckim PWSW Enigma w Przemyślu.

Wystąpią zespoły:Noctis, BlackSnake, Rotengeist, Underdark, Castrum

Bilety:

9,99 zł: bilet normalny
19,99 zł: bilet + płyta do wyboru Underdark lub Rotengeist
25 zł: bilet + płyta Underdark + płyta Rotengeist
#32
Pracowity koncert weekendowy za nami. Jeszcze w uszach nawalają blasty jakby stado trolli tupało a w gałach jarzy blinder i strobo stąd dziś tylko kilka niezgrabnych zdań: Dzięki wszystkim tym, którzy świętowali z nami V-lecie zespołów Underdark, Rotengeist i Blacksnake w Przemyślu i Rzeszowie. Wielkie podziękowania dla nas...zych gości z Noctis, Pneumatic Frost a szczególnie chłopakom z Castrum. Było nam piekielnie miło gościć Was na polskiej ziemi. Pokłony dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do tych koncertów i pomogli w kilku rzeczach.

Poniżej link do fotek z tego weekendu.

http://picasaweb.google.com/Przemaso.Des...1_10_2010#[/align]
#33
A ty Przemas jak zwykle śliczne dziouchy obściskujesz...Big Grin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#34
gratulacje dla managera i dla zespołu Smile

Przemyski zespół deathmetalowy Underdark podpisał umowę na wydanie płyty ze znaną grecką wytwórnią płytową Sleaszy Rider Records. o spore wyróżnienie dla istniejącej od 2005 r. grupy i przemyskiej muzyki. Umowa została zawarta na produkcję dwóch płyt, które znajdą się w ogólnoświatowej dystrybucji m.in. Sony Music.

- Grecy wydadzą nasz album “In the Name of Chaos”. To daje nam wielką szansę, aby trafić do odbiorców na całym świecie – mówi Przemysław "Przemas” Grządziel, manager zespołu.

Underdark został przez ogólnopolską prasę muzyczną określony jako "nadzieja polskiej sceny death metal”. Lider zespołu Adam Dryś jest jednym z oficjalnych artystów amerykańskiego producenta wzmacniaczy Krank Amps, z których korzysta m.in. Metallica.

- W związku z podpisaniem kontraktu postanowiliśmy nakręcić teledysk do utworu "World Reframed”. Ukaże się w momencie pojawienia się płyty na rynku – mówi Adam Dryś, lider zespołu.
Teledysk został nakręcony w... fabryce materiałów skóropodobnych Sanwil.

- Długo szukaliśmy w Przemyślu odpowiedniego miejsca. Przestronnej hali, w klimacie industrialnym. Mieliśmy wytypowanych kilka miejsc, ale okazywało się, że już nie istnieją, bo powstało tam coś nowego, albo były inne przeszkody – opowiada manager Underdark.

Z pomocą przyszedł im Mirosław Majkowski, pracownik Sanwilu. Dzięki przychylności prezesa tej firmy, Joachima Gąsiorczyka, death metalowy zespół mógł w halach produkcyjnych nagrać swój teledysk.

za http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/art...1/58648262
#35
(27-10-2010, 23:30)Nomad napisał(a): Wow w starym magazynie. Metallica również nagrywała w takim miejscu swój pierwszy profesjonalny teledysk.

Yeaaah! Niecierpliwie czekamy na efekt końcowy (po montażu) tego klipa.

(02-11-2010, 10:38)tira-rira napisał(a): A ty Przemas jak zwykle śliczne dziouchy obściskujesz...Big Grin

I love this job!!! Smile

(02-11-2010, 17:02)cr500r napisał(a): gratulacje dla managera i dla zespołu Smile


Dzięki wielkie! Trzymajcie kciuki za nas. Przed nami jeszcze dłuuuuga droga!
#36
Z radością przedstawiam trailer teledysku zespołu Underdark do utworu "World Reframed". Teledysk został nagrany z okazji zbliżającej się światowej premiery debiutanckiego albumu Underdark "In The Name of Chaos" (Sleszy Rider Records). Teledysk w pęłnej wersji upublicznimy wraz z ukazaniem się płyty na świecie (grudzień 2010)

Zespół pragnie podziękować:
Mirosławowi Majkowskiemu za wszelką pomoc i cierpliwość, Joachimowi Gąsiorczykowi - Prezes...owi Zarządu Sanwil Sp. z o.o. za udostępnienie pomieszczeń do realizacji teledysku, Przyjaciołom z przemyskich zespołów za użyczenie części sprzętu.

Produkcja teledysku: Irek Janion - "Solfernus Video".

[video]http://www.youtube.com/watch?v=xkYCcV9wGns[/video]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości