Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przemyska Scena Niezależna
#1
[Obrazek: 441bc3c20002145a4b56b89d]

Cytat:Projekt "Przemyska Scena Niezależna" zakłada:

* promocję przemyskich niezależnych zespołów poprzez cykl artykułów w miesięczniku „Naszy Przemyśl”,

* równocześnie w danym miesiącu, w którym ukaże się tekst o wybranym zespole organizowany będzie koncert tego zespołu.

* Projekt ma również na celu doprowadzenie, by podczas tegorocznych Dni Patrona Miasta zorganizować duży koncert plenerowy z udziałem tych artystów

* Istnieje również szansa, by podobnie jak w ubiegłym roku zaprezentować jakiś przemyski zespół podczas Festiwalu „Fort Missia”, który odbywa się na Ukrainie na tamtejszych fortach Twierdzy Przemyśl.

Pomysł został pochwycony przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską, która zgodziła się udostępnić salę oraz pomóc w organizacji tych koncertów. W organizację koncertu plenerowego wyraziło chęć włączenia się również Stowarzyszenie „Młodość ze sztuką”. Dzięki czemu możliwe stanie się opracowanie bogatego programu Dnia Przemyskiej Sceny Niezależnej, podczas którego oprócz plenerowego koncertu zespołów na dużej scenie, zaprezentujemy również inne formy działalności artystycznej przemyskiej młodzieży, jak choćby graffiti, taniec czy teatr. Co do koncertu plenerowego to Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki UM gorąco zapalił się do tego pomysłu, tak więc 29 sierpnia przemyskim Rynkiem rządzić będzie Przemyska Scena Niezależna. Również Naczelny "Naszego Przemyśla" uznał cały projekt za świetny pomysł i udostępni łamy miesięcznika na cykl artykułów. Nie wiem co Wy na to, ale myślę, że jak na tydzień, który upłynął od zrodzenia się tego pomysłu w mojej głowie, to (odpukać w niemalowane coś) początek jest obiecujący...
źródło: http://forum.przemysl24.pl/showpost.php?...ostcount=1
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#2
No to lecimy z tym koksem:

Już w następnym (lutowym) numerze miesięcznika "Nasz Przemyśl" zaprezentowany zostanie zespół JOKE, a co za tym idzie wspólnie z PWSW zostanie zorganizowany koncert tego zespołu.

[Obrazek: 4c1d0fee0011dcbc4b54ad8d]

KONCERT JOKE
Znamy już termin koncertu:
20 lutego 2010 r.

Miejsce:
Klub Studentów PWSW „Enigmat”, ul. Tymona Terleckiego 4, Kolegium Nowe (wejście od parkingu).

Supporty i cenę wejściówki (myślę, że około 5 zł) podam później.

Newsy dotyczące Przemyskiej Sceny Niezależnej na stronie:
http://przemysl-niezalezni.blogspot.com/
#3
Zgodnie z obietnicą w najnowszym (lutowym) numerze miesięcznika "Nasz Przemyśl" ukazał się artykuł o Przemyskiej Scenie Niezależnej oraz pierwszym zespole, którego koncert już w lutym - mowa oczywiście o zespole JOKE.


Artykuł w pliku pdf do pobrania tutaj >>>

Szczegóły oczywiście na stronie: http://przemysl-niezalezni.blogspot.com/
#4
Projekt „Przemyska Scena Niezależna” cieszy się zainteresowaniem mediów. Dostaliśmy wsparcie od Radia Eska, gdzie puszczane są informacje o PSN, zapowiedzi koncertów oraz wywiady z twórcami PSN i zespołami. W miesięczniku „Nasz Przemyśl” zyskaliśmy stałą rubrykę pod nazwą „Przemyska Scena Niezależna” a TV Toya nakręciła reportaż z ostatniego koncertu.

Materiały prasowe i radiowe na stronie:
http://przemysl-niezalezni.blogspot.com


A oto reportaż z TV Toya (Sławek, dzięęęęęki!!!):

http://www.youtube.com/watch?v=8MB1Dz-rO...r_embedded

Ehhh, miałem taką goraczkę, że wyrazy, gdzie było "sz", "rz", "cz" mocno szeleszcząco wyszły i zamiast Pigs Like Pigeons wychodziło mi coś w stylu: big slajd biczis przynajmniej tak twierdzi mój kuzyn, hehehehe

Uruchomiłem również kanał na youtube, gdzie będę prezentował materiały video związane z Przemyską Sceną Niezależną oraz innymi wydarzeniami, w których biorę udział:

DEAF DUMB BLIND CHANNEL (YOUTUBE)
#5
Najnowszy artykuł o Przemyskiej Scenie Niezależnej w miesięczniku "Nasz Przemyśl" oraz fotorelacja z koncertu JOKE:

[Obrazek: 76b414e40022386a4b8be521]
[Obrazek: 22e9aea8001ec7ac4b8be547]
[Obrazek: 7805224400177a964b8be5e5]

Artykuły w lepszej jakości, materiały wideo i radiowe na stronie:
przemysl-niezalezni.blogspot.com
#6
Zapraszam do posłuchania dużego (ponad 30 minut!!!) wywiadu ze Skierownikiem Przemyskiej Sceny Muzycznej czyli ze mną Smile oraz z zespołem JOKE.

Wywiad był puszczany dzisiaj na antenie Radia Wawa, a w sobotę i niedzielę od 7.50 do 8.20 będzie na antenie Radia Eska.


Wywiad nagrywany w pubie Zderzak Smile przeprowadził Rafał Rabczak, gośćmi Radia byli Przemysław Grządziel (PSN) oraz Mikołaj Błoński i Mateusz Fac (zespół JOKE).

Do pobrania i posłuchania tutaj:
[Radio Eska/Wawa - wywiad (4.03.2010) >>>

oraz oczywiście na:
http://przemysl-niezalezni.blogspot.com/
#7
Udostępniłem profil Przemyskiej Sceny Niezależnej na facebooku:

Przemyska Scena Niezależna na facebook

Zapraszam!
#8
Terminy koncertów z serii Przemyska Scena Niezależna na najbliższe miesiące:

20 marca:
PIGS LIKE PIGEONS + ĆMA


17 kwietnia:
BLACKSNAKE + MISFILITH


maj:
prawdopodobnie 2 imprezy: jedna hip hopowo/break dancowa a druga rocko/metalowa
, szczegóły niebawem

2-3 lipca:
FESTIWAL FORT MISSIA

szczegóły niebawem

28 sierpnia:
I FINAŁ PRZEMYSKIEJ SCENY NIEZALEŻNEJ na przemyskim Rynku

szczegóły niebawem

Zapraszam na:

Oficjalna strona Przemyskiej Sceny Niezależnej:
http://przemysl-niezalezni.blogspot.com/
Kanał video na youtube:
http://www.youtube.com/deafdumbblind
Profil Przemyskiej Sceny Niezaleznej na facebooku:
http://pl-pl.facebook.com/people/Przemys...0882636120
------------
Miło mi zakomunikować, że na pokład Przemyskiej Sceny Niezależnej dołączyły kolejne zespoły. Dzięki temu mogliśmy ustalić terminy kolejnych koncertów na najbliższe miesiące, stąd mała aktualizacja dotycząca maja.

29 maja wystąpi zespół
ROTENGEIST oraz ZMIERZCH


w maju odbędzie się również impreza hip hopowo/break dancowa, ale szczegóły podam, jak ustalę dokładny termin.

Póki co, zapraszam na najbliższe koncerty, czyli:

20 marca 2010
PIGS LIKE PIGEONS + ĆMA

17 kwietnia 2010
BLACKSNAKE + MISFILITH


[Obrazek: e0f050e50002333a4b9d2553]
#9
Miło mi zaprezentować wywiad i "teledysk", które zrealizował dla nas Sławomir Gierczak z Tv Toya. Wywiad został przeprowdzony 15 marca 2010 r. w sali prób zespołu, w rolę reportera zamieniłem się ja. Podczas tego nagrania zarejestrowano również utwór zespołu Pigs Like Pigeons pt. "Psy", a na ile to było możliwe (strych, ciasnota, stare szafy, futro babci) Sławek zmontował z tego zgrabny teledysk Dziękujemy Sławku za świetną robotę, za wsparcie medialne i wszelaką pomoc w promocji Przemyskiej Sceny Niezależnej. Poniżej wywiad oraz teledysk - wywiad jest w trakcie przetwarzania, więc pojawi się tu później, miłego oglądania.

Wywiad, cz. 1:

http://www.youtube.com/user/deafdumbblin...A30PJ6ZZRk

Teledysk:

http://www.youtube.com/user/deafdumbblin...hhgt5gREk4
#10
Jesteśmy po kolejnym koncercie z cyklu „Przemyska Scena Niezależna” – 20 marca w klubie studenckim „Enigma” wystąpiły zespoły Ćma i Pigs Like Pigeons. Publiczność nie zawiodła i tym razem, po raz kolejny upewniliśmy się, że warto organizować tego typu imprezy i przede wszystkim jest dla kogo. Ten wieczór pozostanie w pamięci, jako świetna, nieskrępowana zabawa, przy zespołach, które zaprezentowały nam niezwykłą dawkę porządnego rock’n’rolla. Zespół Ćma zaskoczył wszystkich zastosowaniem nietypowego jak na rocka instrumentarium (akordeon, saksofon), z Pigsami natomiast śpiewała cała sala, wycinając hołubce pod sceną. Udowodniliśmy, że warto inwestować w przemyskie zespoły, publiczność chce się bawić przy ich utworach, a ludzie zaczynają traktować nasze koncerty, jako miejsce sympatycznych spotkań towarzyskich przy dźwiękach muzyki na żywo. I to stało się wartością samą w sobie, bez konieczności „napędzania” frekwencji nazwą jakiejś znanej i drogiej „gwiazdy”.

Relacja oraz fotki z koncertu na stronie:

http://przemysl-niezalezni.blogspot.com

Zapraszam na nasze 2 kwietniowe imprezy:


1.

17 kwietnia 2010
godz. 17.00
Spektakl „Traktat o głupocie...”.
Zamek Kazimierzowski


Przemyska Scena Niezależna, Stowarzyszenie „Młodość ze sztuką” i Teatr „Zawieszeni” PSM zapraszają na spektakl „Traktat o głupocie...”. 17 kwietnia o godz. 17.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu… Spektakl- refleksja nad ogromem głupoty w naszym codziennym życiu. Rozważania oparte zostały o teksty Erazma z Rotterdamu, które jak się okazuje są nadal, dziwnie aktualne.

2.

17 kwietnia 2010
godz. 20.00

Koncert:
BLACKSNAKE + MISFILITH

Miejsce:

Klub Studentów PWSW „Enigma”, ul. Tymona Terleckiego 4, Kolegium Nowe (wejście od parkingu).
Wejściówka: 5 zł

[Obrazek: plik.html,6504,4]
[Obrazek: e0f050e50002333a4b9d2553]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości