Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
McDonald's w Przemyślu
Widzę, że już aut przy McDonaldzie mniej pora się wybrać i sprawdzić ich tempo przy okienku McDrive

[Obrazek: c5cea27817a64257ed60d760d125a643.gif]


wybrałem się wczoraj wkońcu do McDonaldu i wcale aż tak dużo klientów jak tu ktoś wspominał nie ma o.O Przy kasie jedna osoba stała przede mną, jedna kasa czynna, tylko obsługa w wydaniu baaardzo baaaaaaaardzo powolna. Na hamburgera i shake czekałem koło 5 minut gdy przede mną cały czas był jeden klient.
artykuł dotyczący Krakowa, ale akcja dotyczy też Przemyśla

Darmowa kawa w McDonald's: Rozdają ją również w Krakowie

http://www.mmkrakow.pl, 2014.03.27

Od 25 marca w sieci McDonald's w Polsce można rano dostać darmową kawę.

Po darmową kawę do McDonald's w Krakowie czy innym polskim mieście można wybrać się w dni robocze do godz. 10.30 a w weekendy do godz. 11. Do wyboru jest czarną, białą i cappuccino, każda kawa o objętości 190 ml. Akcja promocyjna ruszyła 25 marca i potrwa do 6 kwietnia.

By otrzymać kawę za darmo, nie trzeba kupować innych produktów, ale z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły 16 lat. Jedna osoba może jednorazowo wziąć tylko jeden kubek.
Normalni ludzie o tej porze są w pracy.....
Ale niektórzy pracują mobilnie i mogą przy okazji podjechać po kawuchę Smile Poza tym jak by zrobili promocję w godzinach kiedy ludzie nie są w pracy to by zbankrutowali Smile
pielegniarki, lekarze, celnicy, strażacy, strażnicy graniczni, policjanci i i wielu innych którzy pracują na zmiany to już nie normalni ludzie ?
Żartowałem Wink Sam przecież dużo jeżdżę i musze przyznać że McDrive to najlepszy pomysł od czasu chleba krojonego.
Będąc przejazdem koło właśnie wszelkiej maści Maków Wink często korzystam z ich oferty.
Coś słabo ostatnio z promocjami w MCD.
https://radoslublin.pl
PPH RADOS Radosław Marcinek
ul. Turystyczna 44
20-207 Lublin
NIP: 7131847999
Regon: 430796256
tel. +48 512 787 128
email: biuro@radoslublin.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości