Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porządek na forum.
#11
Prośba do zarządzających forum. Istnieją dwa bardzo podobne wątki: "Ogólne pogaduchy drogowe" w dziale "Infrastruktura i Transport w Przemyślu" i "Drogowy Hyde Park" w dziale "Inne". Myślę, że wystarczy jeden z nich dla przejrzystości tego form.
#12
Codo ma rację - jednak tak jest przejrzyściej. Zmienię tylko nazwę Drogowego Hydeparku na bardziej szerszą, wszak pojawiły się posty "kolejowe".
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#13
Dzięki Codo za poinformowanie.

Wszelkie podziękowania kierujemy do społeczności naszego forum dzięki, której ten wynik udało się w tak krótkim czasie osiągnąć, a przypomnę, że forum działa lekko ponad dwa lata.

Zatem za forum i jego użytkownikówSmile

[Obrazek: makingatoastchampagne.jpg]
#14
Ja mam tylko kosmetyczną uwagę. Bardzo często się zdarza że "ikonka" działu Inwestycje drogowe podświetla się na niebiesko mimo iż nie ma nowych postów. (korzystam z firefox'a)
#15
Na Chrome jest to samo już od jakiegoś czasu, ale nie chciałem pisać na temat takiej błahostki.
Czarnobyl, tutaj człowiek stworzył piekło...
#16
U mnie jest tak od kiedy pamiętam, niby szczegół ale trochę irytuje.
#17
Proszę wejść w dział i kliknięcie "Oznacz ten dział jako przeczytany". Jeśli nie pomoże proszę o informację.
Widzisz problem na stronie / forum? Proszę o wiadomość.
#18
seelus napisał(a):Btw, wie ktoś, dlaczego zniknęły wszystkie posty codo z tego tematu jak i innych?

Dołączam się do pytania. Bardzo szkoda studium uwarunkowań z narzuconym przez codo przebiegiem trasy w wątku "Most Sanocka - Rzeczna". A poza tym brak poszczególnych postów sprawia, że wymiana postów staje się bez sensu, a nawet wprowadza w błąd.
#19
Niestety muszę poinformować z przykrością, że z niewiadomych nam do końca powodów kolega codo strzelił focha i pousuwał wszystkie swoje posty zawierające fotki jego autorstwa, co uważam za przejaw zachowania na poziomie przedszkolaka, który obraża się nie wiadomo na co i zabiera swoje zabawki z piaskownicy. Przez jego zachowanie zrobił się lekki bałagan właśnie w ciągłości dyskusji. Cóż, niektórzy pewnie nie dorośli do pewnych zachowań.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#20
(12-09-2011, 7:34)admin napisał(a): Proszę wejść w dział i kliknięcie "Oznacz ten dział jako przeczytany". Jeśli nie pomoże proszę o informację.

Nic to nie zmieniło, przynajmniej w moim przypadku.
Czarnobyl, tutaj człowiek stworzył piekło...




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości