Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blok mieszkalny PGM przy ul.Brudzewskiego
#1
Cytat:Budujemy mieszkania bezczynszowe na własność w komfortowym i kameralnym, 3 - piętrowym budynku, na spokojnym, zielonym osiedlu, niedaleko historycznego centrum miasta. W sąsiedztwie galeria handlowa, sklepy, szkoła i kościół. Dworzec kolejowy i autobusowy w odległości około 1500 m. W okolicy dominuje zabudowa mieszkaniowa oraz infrastuktura handlowa. Niedaleko nad brzegiem Sanu znajdują się tereny rekreacyjne oraz trasy rowerowe i spacerowe. Bardzo dobre miejsce do zamieszkania dla tych, którzy oczekują komfortu i spokoju we własnym mieszkaniu.

Inwestycja będzie wykonywana metodą tradyjną z zachowaniem najwyższch standardów sztuki budowlanej. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z cegieł i pustaków. Termoizolacja wysokiej jakości znacząco ograniczy koszty ogrzewania. Izolowane akustycznie stropy spowodują wyjątkowy charakter poziomu komfortu i nadadzą mieszkaniu kameralny, niepowtarzalny klimat. Według starannie wybranych kryteriów, zatrudniamy jedynie polskich wykonawców o sprawdzonej marce, posiadających duże doświadczenie w budownictwie i instalatorstwie mieszkaniowym. Daje to gwarancje starannego i rzetelnego wykonania robót. Naszym celem jest satysfakcja klienta, nabywcy realizowanych przez nas wygodnych i przyjaznych dla środowiska mieszkań.

Termin realizacji: 20 miesięcy od momentu zebrania ofert i rozpoczęcia budowy.

Budynek 3 - klatkowy, w każdej klatce tylko 8 mieszkań. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany dla potrzeb mieszkańców. Zostaną wykonane miejsca parkingowe. Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim: tynki, wylewki, okna pcv, drzwi wejściowe wzmacniane, rozprowadzone instalacje, centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Kaloryfery konwekcyjne z zaworami termostatycznymi, domofon.

Proponujemy adaptację wraz z wykupieniem na własność strychu dla nabywców mieszkań na III piętrze. Do każdego mieszkania przynależne jest pomieszczenie gospodarcze. Możliwość wykupienia garażu, dostępne będą też miejsca parkingowe.

Dostępne garaże:
23,28 m2
18,11 m2
17,08 m2

źródło: http://www.pgmprzemysl.pl/twojemieszkanie

[Obrazek: fd48cdd0a28a5a6a.jpg]

[Obrazek: fbbcb8f78b427d85.jpg]

[Obrazek: d429d0138520d3d6.jpg]

[Obrazek: 7556f1ee3ced77b1.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#2
Ładnie się zapowiada, ciekawe czy na pewno powstanieSmile
Czarnobyl, tutaj człowiek stworzył piekło...
#3
W dzisiejszym ŻP jest ogłoszenie o przystąpieniu do budowy. Pozwolenie na budowę już mają.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
Jutro dzwonie i pytam ile za metr Smile ładnie się prezentuje.
#5
cena za metr ok 3400-3700 zł, budowa ma ruszyć na wiosnę. Realizacja 18-20 miesięcy.
#6
kolejne wizualizacje (pierwsza już była, teraz z ładniejszym otoczeniem)

[Obrazek: wiz0.jpg]

[Obrazek: wiz1.jpg]

[Obrazek: wiz2.jpg]

[Obrazek: wiz3.jpg]
#7
PGM wybuduje w Przemyślu blok z 24 mieszkaniami

Nowiny, 2010.02.09
Autor: Norbert Ziętal

Miejska spółka Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej jeszcze w tym roku rozpocznie budowę bloku mieszkalnego. Znajdzie się w nim 24 mieszkania.

Blok będzie wybudowany przy ul. Brudzewskiego, czyli w niedalekim sąsiedztwie powstającej Galerii Sanowej. Będzie czterokondygnacyjny, parter plus trzy piętra. Będą w nim dwa rodzaje mieszkań. 55 i 65 metrowe, oddawane klientowi w stanie deweloperskim, czyli od razu do zamieszkania. Dla każdego mieszkania zarezerwowane jest pomieszczenie gospodarcze. Chętni mogą wykupić garaż. Osoby mające mieszkania na trzecim piętrze mogą kupić część strychu.

- Prowadzimy zapisy na mieszkania. Na razie mamy chętnych na połowę z nich. Myślę, że resztę sprzedamy dość szybko. Szczególnie, gdy ruszymy z pracami budowlanymi - mówi Krzysztof Majcher, prezes PGM w Przemyślu.

Cena metra kwadratowego jest orientacyjna, wynosi 3400-3700 złotych. Dokładna będzie znana później.

Budowa potrwa od 18 do 20 miesięcy. Są szanse, że skończy się pod koniec przyszłego roku.

PGM planuje wybudowanie przy ul. Brudzewskiego również drugiego bloku.
#8
Rozpisany został przetarg na "Wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pn.: Budynek mieszkalny wielorodzinny E1 przy ul. Brudzewskiego w Przemyślu".

http://www.przetargi.egospodarka.pl/1926...010_2.html
#9
Jak stwierdziłem naocznie PGM rozpoczęło budowę bloku przy Brudzewskiego.
Homo nulli coloris
#10
(09-09-2010, 11:21)Gała napisał(a): Jak stwierdziłem naocznie PGM rozpoczęło budowę bloku przy Brudzewskiego.

dla potwierdzenia fotka:

[Obrazek: 52133721.jpg]

więcej zdjęć: http://www.pgmprzemysl.pl/twojemieszkani...ujemy.html
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości