Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Sportu i Rekreacji w Przemyślu
#31
Z tego co pamiętam, miasto w tym roku przeznacza ok 300 tys na przygotowanie dokumentacji projektowej aquaparku/basenu ??
Trzeba ładnie poprosić o wytyczne do tej dokumentacji i wtedy wszystko będzie jasne. Czy to będzie aquapark czy tez zwykły basen ze zjeżdżalnią i jednym może dwoma jacuzzi SmileSmile W przypadku mowy o basenie trzeba zaprzestać rozsiewania plotek o aquaparku.
Faktem jest, że u nas w kraju od kilku lat na małe baseny mówi się aquapark Smile

Suma sumarum - można się dogadać z Pa Nova i wspólnymi silami wybudować kompleks basenów wraz z hotelem.
#32
Jezeli Przemyśl chce być miastem turystycznym i na tym zarabiać to nasz basen powinien oddziaływać na ponad lokalnie a nawet ponad regionalnie powinien być takim obiektem że ludzie bedą woleli przyjechać na basen do nas niż skorzystać z ich własnego miejskiego basenu ... jednym slowem musi to być symbol turystyczny jak stok z którego będzie kojarzone miasto ! basen w stylu Jarosławskim to byłby tylko odgrzany kotlet na potrzeby lokalne ... Ale z tego co mi wiadomo przyjęliśmy strategię rozwoju miasta turystycznego więc pieniądze na ten cel powinny być przeznaczane szczególnym nakładem ... aquapark to raczej nie jest ryzykowna inwestycja jak stok ,najbliższy taki aquapark to chyba w Krakowie jest ! doskonałe uzupełnienie stoku doskonala lokalizacja (rozbudowa kompleksu rekreacyjnego) brama Bieszczad ---> wniosek Przemyśl staje sie coraz bardziej atrakcyjnym miastem dla turystów Smile Wiec lepiej nawet poczekać dłużej i zdobyć nakłady niż minimalizmem zaspokajać obietnice wyborcze . Ktoś komu na tym mieście zależy a właściwie na podniesieniu tego miasta będzie miał to na uwadze i to sprawdzian dla naszego Prezia ! zobaczymy czy bardziej interesuje go własna posadka czy faktycznie kocha to miasto
#33
Myślę, że trzeba jak najwcześniej się dowiedzieć czy to ma być "sadzawka" czy aquapark.
Również jestem za czymś o znaczeniu ponadregionalnym.
#34
(22-02-2011, 13:12)Andrzej87 napisał(a): budowa basenu wzbogaconego kilkoma gadżetami nic nie zmieni... właściwie wszystkie miasta w tej chwiili posiadaja podobne obiekty.


Tak czy tak dobre i to, bo jak patrzę na ten obiekt za mostem Siwca, który już dawno basenem być przestał (warunki spartańskie jak na współczesne możliwości) to robi mi się słabo. W tym czymś już od dawna strach się zamoczyć, a co dopiero mówić choćby o regularnym pływaniu. Ja się będę cieszyć, jeśli w ogóle zainwestują w jakiś NORMALNY nowy basen. Ale to tylko moje, subiektywne, zdanie.
#35
(22-02-2011, 14:49)maiczel napisał(a): najbliższy taki aquapark to chyba w Krakowie jest

Najbliższy nam aquapark jest we Lwowie, zbudowany zresztą przez polską firmę.
Zgodzę się z wszystkimi, że nowoczesny basen z kilkoma atrakcjami to standard, który jest już od dawna w wielu mniejszych od Przemyśla miastach na Podkarpaciu, a nie żaden aquapark. Mam nadzieję, że nazwa planowanego obiektu będzie adekwatna do tego co się w nim będzie znajdować. Zobaczymy co powstanie.Rolleyes
Wherever I May Roam
#36
(22-02-2011, 14:49)Nomad napisał(a): Najbliższy nam aquapark jest we Lwowie


Może i najbliższy za to czas dojazdu i powrotu może nam zająć więcej niż 12 godzin i różnie to jest na tej Ukrainie. Także Kraków chyba bezpieczniejszy i mniej problemowy mimo, że dłuższa droga.
#37
tak ? Ciekawy jestem mógłbyś podać jakąs nazwe tego aquaparku albo jakaś strone internetową ? byłeś tam ? atrakcje są na poziomie Krakowa? czasem sobie jeżdżę do Lwowa na wycieczki może kiedyś bym wypróbował Smile
#38
Prawdziwy aquapark, myślę, że już swoją prawdziwością zachęcałby ludzi z okolicznych miast do przyjazdu do Przemyśla, bo różnica jest spora między nim a basenem z rurą (choć prawdę mówiąc wydaje mnie się, że miasto planuje wybudować właśnie to drugie). Jeśli uważacie, że mieszkańcy Przemyśla nie będą mieć pieniędzy na korzystanie z dobrodziejstw tego przybytku to zawsze można połączyć ofertę np z Galerią Sanowa, multikinem np. każde wydane 50 zł w galerii to 50% zniżki na basen itp (byłoby to możliwe jeśli basenu nie budowałoby miasto) a jeśli byłby własnością miasta to można połączyć ofertę ze stokiem itp.
Ogólnie fajna sprawa i cieszę się że po tylu latach temat się ruszył.
#39
(23-02-2011, 8:45)maiczel napisał(a): tak ? Ciekawy jestem mógłbyś podać jakąs nazwe tego aquaparku albo jakaś strone internetową ? byłeś tam ? atrakcje są na poziomie Krakowa? czasem sobie jeżdżę do Lwowa na wycieczki może kiedyś bym wypróbował Smile

http://e-przewodniki.pl/przewodnik-obiek...-5eb3.html
Tu jest proszę link do strony. Byłem tam osobiście. Bardzo mi się podobało. Mają mnóstwo zjeżdżalni. Wiem, że Lwów nie jest żadną konkurencją dla nas, ze względu na kolejki na granicy i inne trudności jakie się wiążą z dojazdem tam. Nie byłem jak dotąd w krakowskim aquaparku, więc niestety nie porównam ze lwowskim. Ani jeden, ani drugi nie byłyby konkurencją dla przemyskiego, ze względu na czas dojazdu do nich.
Wherever I May Roam
#40
Co do stronki aquaparku tego w Lwowie to zapraszam tutaj --> KLIK Jest tam kilka zjezdzalni, baseny i pyszna kawka, cen juz nie pamietam bo bylo to dawno ale ogolnie zadnego syfu i nic z tych rzeczy !




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości