Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbudowa i poprowadzenie w nowym śladzie drogi Fredropol-Ustrzyki Dolne
#11
(24-01-2022, 18:35)Altair napisał(a):
(20-01-2022, 20:58)cr500r napisał(a): Teraz czekamy na wybór któregoś z wariantów.
Dokładnie, tylko zobaczymy czy inwestycja dojdzie do skutku, podobnie jak obwodnica Przemyśla, po tym co się dzieje w Polsce. Co do obwodnicy miasta dowiedziałem się że nie będzie ona poprowadzona do ronda na Słowackiego ani dłuższym wariantem w kierunku na Medykę. Zakończy się od zachodniej strony albo w Pralkowcach albo w Tarnawcach. GDDKiA zrezygnowała z wariantu południowego przebiegu drogi. Dlatego wariant żółty drogi na Arłamów może zaczynać się od ronda na Słowackiego.

Źródło. Poproszę o źródło tej informacji. Bo takie luźne dywagacje można sobie w buty wsadzić.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#12
(25-01-2022, 20:19)tira-rira napisał(a):
(24-01-2022, 18:35)Altair napisał(a):
(20-01-2022, 20:58)cr500r napisał(a): Teraz czekamy na wybór któregoś z wariantów.
Dokładnie, tylko zobaczymy czy inwestycja dojdzie do skutku, podobnie jak obwodnica Przemyśla, po tym co się dzieje w Polsce. Co do obwodnicy miasta dowiedziałem się że nie będzie ona poprowadzona do ronda na Słowackiego ani dłuższym wariantem w kierunku na Medykę. Zakończy się od zachodniej strony albo w Pralkowcach albo w Tarnawcach. GDDKiA zrezygnowała z wariantu południowego przebiegu drogi. Dlatego wariant żółty drogi na Arłamów może zaczynać się od ronda na Słowackiego.

Źródło. Poproszę o źródło tej informacji. Bo takie luźne dywagacje można sobie w buty wsadzić.
To nie są luźne dywagacje, rezygnacja z wariantu południowego przebiegu obwodnicy to słowa przedstawiciela GDDKiA podczas konsultacji dotyczących przebiegu drogi na Arłamów. Mogę tylko dodać że Prezydent Miasta też poczuł się rozczarowany tym faktem. Oficjalnym powodem rezygnacji z tego przebiegu drogi jest rzekomo, przewidywane niskie natężenie ruchu na tym odcinku. Więc po zaproponowanych wariantach, plus nowy wariant W5 można dojść do wniosku jaki jeszcze przebieg drogi jest brany pod uwagę. Co do początku przebiegu obwodnicy od drugiej strony nie mam informacji więc pewnie jest jeszcze w fazie ustaleń.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości