Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E. LECLERC - remont, przebudowa ?
#1
Od jakiegoś czasu trwają prace przed E. LECLERC w Przemyślu, wyeksmitowano wszystkie punkty handlowe i usługowe (poza EURO AGD RTV), zdjęto kostkę brukową, zdemontowano część konstrukcji, a mimo to sklep w dotychczasowej lokalizacji funkcjonuje nadal. Nic się nie zmieniło; nadal zła organizacja alejek handlowych, brud, nie najpiękniejszy zapach unoszący się w powietrzu, itp. itd. Niektórzy pracownicy po cichu i na ucho mówią, że firma dostała dużą kasę na dostosowanie supermarketu do standardu hipermarketu oraz na nowy branding, taki jak np. ten w jarosławskiej galerii. Nie ma za to żadnego oficjalnego komunikatu na ten temat. Jak będzie wyglądało to centrum handlowe? Słyszałem o nadbudowie piętra, o zabudowaniu aktualnie ogrodzonego miejsca oraz chodnika przed EURO AGD RTV, aby sklep ten znalazł się wewnątrz centrum handlowego i żeby można się było dostać tam przez jedno, główne wejście ... Wszystko to jest jednak wiedza ze słyszenia, które zapewne nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Czy może ktoś z Forumowiczów ma jakieś wiadomości na ten temat?
#2
hahaha pięknie to ująłeś ale to chyba raczej jakaś bajkę słyszałeś Smile
Teren który został ogrodzony to miejsce o które powiększy się sklep. W tym miejscu znajdzie się w pasażu apteka oraz punkt gastronomiczny docelowo ma to być chińczyk. Nie będzie żadnego piętra dodatkowego sklep zwiększy swoją powierzchnię o dotychczasowy magazyn a w miejscu dawnych sklepów tj. biuro podróży, bar Pasja i pasmanteria znajdzie się nowy magazyn sklepu. Sklep Euro RTV i Rossmann który znajdzie się obok w tym pustym lokalu co jest oklejony obecnie reklamą Euro nie znajdą się na pasażu. A wnętrze sklepu nie będzie dostosowane do wyglądu sklepu w Jarosławiu. Kasy pozostają tam gdzie były dodatkowo dojdą kasy samoobsługowe i tyle z całej wizualizacji.
#3
Przez chwilę człowiek żył nadzieją... Swoją drogą taką nadbudowę ufundować mogłaby sobie galeria Sanowa...
#4
(20-11-2019, 11:17)manex napisał(a): hahaha pięknie to ująłeś ale to chyba raczej jakaś bajkę słyszałeś Smile

No to pozbawiłeś nas złudzeń ... czyli nadal taki sam syf, kompletnie nie rozumiem, jak można planować remont i w ramach tego remontu nie dostosować sklepu do standardów, według których projektowane i budowane są nowe ... czyli nadal będzie trzeba omijać go szerokim łukiem! Żałuję, że zniknie stamtąd "Pasja", czasami kiedy kompletnie nie chciało mi się gotować, korzystałem z ich usług - tanio i bardzo smacznie. Szkoda ...
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości