Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowo Autobusowy Hub Przesiadkowy
#1
Ostatnimi czasy natknąłem się na taką oto stronę https://www.facebook.com/KAHaP-Przemy%C5...f=mentions  

Szczególnie moją uwagę zwróćił post o treści :

"Na sześć paneli dyskusyjnych Podkarpacki Kongres Gospodarczy - 28 listopada 2019 r. traktujących o tematach ważnych dla każdego miasta regionu (Rzeszowska Kolej Aglomeracyjna, Turystyka, Poszerzanie granic miast, Przyszłość Stref Ekonomicznych, Rynek Pracy) jeden w całości poświęcony będzie Przemyślowi, dokładnie centrum przesiadkowemu KAHaP Przemyśl Główny Pasażerski. Dzisiaj przedstawiamy pierwszego uczestnika panelu. Wkrótce poznacie następnych. Zapraszamy do udziału w dyskusji o szansach rozwoju Przemyśla."


Także coś takiego jak Kolejowo Autobusowy Hub Przesiadkowy  w Przemyślu może doczekać się kiedyś realizacji. Jakie Wy macie zdanie w tym temacie?
#2
(07-11-2019, 20:29)cr500r napisał(a): Ostatnimi czasy natknąłem się na taką oto stronę https://www.facebook.com/KAHaP-Przemy%C5...f=mentions  

Szczególnie moją uwagę zwróćił post o treści :

"Na sześć paneli dyskusyjnych Podkarpacki Kongres Gospodarczy - 28 listopada 2019 r. traktujących o tematach ważnych dla każdego miasta regionu (Rzeszowska Kolej Aglomeracyjna, Turystyka, Poszerzanie granic miast, Przyszłość Stref Ekonomicznych, Rynek Pracy) jeden w całości poświęcony będzie Przemyślowi, dokładnie centrum przesiadkowemu KAHaP Przemyśl Główny Pasażerski. Dzisiaj przedstawiamy pierwszego uczestnika panelu. Wkrótce poznacie następnych. Zapraszamy do udziału w dyskusji o szansach rozwoju Przemyśla."


Także coś takiego jak Kolejowo Autobusowy Hub Przesiadkowy  w Przemyślu może doczekać się kiedyś realizacji. Jakie Wy macie zdanie w tym temacie?
#3
Może i tak. Zrobił się chociaż jakikolwiek ruch na przemyskim dworcu za sprawą ukraińskich pociągów które do nas dojeżdżają. Mają być  nowe trasy do Austrii i Czech. Kursują neobusy i flixbusy. I niby wszytko ok jest szansa żeby Przemyśl pod tym względem znow pełnił funkcję  które pełnił niemal zawsze, czyli istotnego węzła komunikacyjnego. Tylko wydaje mi się że ten cały ruch jest i będzie mocno uzależniony od ukraińskiej emigracji . A czy jestesmy w stanie popracowac nad tym zeby wygenerować pasażera turystycznego czy biznesowego? Życie pokazuje że póki co nie bardzo. Ale jak najbardziej jestem za dla każdej  inicjatywy ktora wpłynie na jakość i rozwój  infrastruktury transportowej.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości