Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle WINNE OGRODY przy ul. Monte Cassino
#11
A tutaj wszystkie informacje oraz wizualki: http://bsdeweloper.pl/inwestycje/winne-ogrody/
#12
To tam gdzie są niedokończone szeregówki a nie obok kolumny jak napisał kolega wyżej.
#13
Wie ktoś jakie mają ceny i kiedy będą zaczynać sprzedawać i absolutnie podstawowe pytanie kiedy będą zaczynać budowę bo narazie jak widać tylko karczują ten teren i przygotowują ale nie wiem nic więcej.
#14
mea culpa, po prostu mam informacje, że teren obok kolumny został sprzedany pod zabudowę mieszkaniową (taka informacja została przekazana wspólnocie mieszkaniowej osiedli graniczących) i skojarzyłem to z tym terenem  Rolleyes
#15
Pierwsze domy szeregowe powinny być szybko, są praktycznie gotowe od paru lat. Pytanie czy ten okres bez ogrzewania itp im nie zaszkodził ?
#16
Randall, sama byłam ciekawa czy będą kończyć  te budynki które stoją,  ale dowiedziałam się , że one nie są ich. Deweloper będzie budował całkiem nowe mieszkania.
A budowę mają zacząć w przyszłym roku.
#17
Zwariowali. Miasto się wyludnia a oni domki budują XD
#18
Chyba tak się nie wyludnia skoro ktoś te mieszkania kupuje (na Goszczyńskiego chociażby) ...
#19
Cytat:PWiK rozbudowuje sieć wodociągowo-kanalizacyjną
03 Grudnia 2018
30 listopada br. Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Ryszard Lewandowski oraz Prokurent firmy BS Centra Handlowe Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Łukasz Budziński podpisali umowę na opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej budowy sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej dla potrzeb planowanego do budowy osiedla mieszkaniowego przy ul. Monte Cassino i Alei Wolności w Przemyślu. 
 
[Obrazek: img_0184.jpeg]

Spółka BS Centra Handlowe jest inwestorem planowanego do budowy osiedla mieszkaniowego  z funkcją usługową „Winne Ogrody” przy ul. Monte Cassino w Przemyślu. Docelowo zostaną wybudowane 154 mieszkania w zabudowie szeregowej oraz obiekt usługowy o powierzchni ok. 750 m2.
 
[Obrazek: img_0188.jpeg]
 

Prace projektowe zgodnie z podpisanymi umowami, mają zostać wykonane do końca listopada 2019 roku. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji planuje budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w oparciu o zaprojektowane rozwiązanie w 2020 roku. Szacowany koszt inwestycji wyniesie ponad 500 tyś. zł.

źródło: https://przemysl.pl/52216/pwik-rozbudowu...cyjna.html
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#20
Ciekawe jakie ceny, hmm




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości