Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tramwaje w Przemyślu? Niewykluczone
#1
Taka ciekawostka...

https://www.radio.rzeszow.pl/wiadomosci/...wykluczone
#2
Główne ulice proszą się o remont. Autobusy miejskie leżą - stary tabor i mało kursów, a im się tramwaj marzy Big Grin
#3
Tramwaj w Przemyślu, gdzie ul. Mickiewicza remontują 200 metrów rocznie - hahahaha Big Grin
#4
Lepiej niech hale sportową wybudują z prawdziwego zdarzenia... Nic tylko podcieranie du*y szkłem i tracenie pieniędzy na turystykę. Kiedy w końcu Choma przestanie dewastować to miasto?
#5
Może zamiast tramwajów warto byłoby wrócić do zaproponowanego przez nas pomysłu utworzenia Przemyskiej Szybkiej Kolei Miejskiej ? Tym bardziej, że na odcinku Przemyśl Główny - Medyka PKP PLK w tym momencie realizuje część założeń tego projektu.
#6
to by miało sens jeżeli byłby przystani na granicy miasta przy Buszkowicach, przy końcu Mickiewicza, i na lwowskiej na wysokości Tesco/Ciastorama. No i te same bilety MZK obowiązujące na PSKM
Ale o czym my rozmawiamy, skoro w Przemyślu nawet sensownego rozkładu autobusów nie potrafią ułożyć. Bo jak Chcesz się przemieścić gdzieś gdzie nie ma bezpośredniego połączenia to podróż dwoma autobusami trwa tyle co na piechotę, albo w godzinę się nie wyrobisz i trzeba 2 bilety kupić, a w 3 osoby to już lepiej wziąć taksówkę bo nie dość że wyjdzie taniej to jeszcze "z pod drzwi - pod drzwi"Smile
#7
Dlatego taksówki w Przemyślu robią furorę Smile
Za 20zł można przejechać z jednej na druga stronę miasta.... Wink
#8
Mały offtop - Administracja już go miała po prostu dość czy ban za coś konkretnego dla @kierowca?
#9
W innym wątku nazwał kretynami wyborców miłościwie nam panującego R.C. Smile A obrażanie się wzajemnie jest passe (przynajmniej domyślam się, że to jest przyczyną) Smile Czasy wyzywania się w internecie już minęły Smile Teraz na forach panuje -wybaczcie głupi żart- prawo i sprawiedliwość Big Grin
Poza tym to forum jest po to, żeby dyskutować o inwestycjach, przyszłości i możliwościach a nie debatowania nad tym kto jest głupi Smile
Generalnie na forum trzeba - że tak zaczerpnę z Miodka - napisać, że "bardzo irytują mnie nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek. Nasuwa mi to złe myśli o władzach gminy" zamiast powszechnego "O urwał"
A kolega Kierowiec tego nie rozumie Smile Woli nazwać Cię idiotą zamiast kulturalnie wytłumaczyć dlaczego uważa, że powinno być inaczej. I dlaczego -tu cytując dzień świra - "Moja racja jest mojsza niż twojsza" Big Grin
#10
@Argad - dobrze to ująłeś i na tym zakończmy.

End offtop...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości