Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenzurka działa.
#1
Heh ostatnie dwa posty zniknęły w tajemniczych okolicznościach. HEHEHE to już nawet prawdy i krytyki nie wolno pisać. ŻAŁOSNE forum.
#2
Nie kolego, żadna cenzurka nie działa. Tylko nie pozwolę na durne, ksenofobiczne wypowiedzi. Jeśli tak wygląda "prawda" w twoim wykonaniu to serdecznie gratuluję płytkiego umysłu. I nie próbuj znowu pisać swoich durnych wynaturzeń, bo z miejsca zbanuję.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#3
W pełni popieram działania moderatora!
Niech to jedno forum uchowa się bez ksenofobicznego, zadowolonego z siebie buractwa, które wystarczająco już zepsuło wizerunek naszego miasta.
#4
O jakim ksenofobicznym zachowaniu mowa ? bo nie zdążyłem przeczytać...
#5
Ja również nie zdążyłem przeczytać, że jest wolność słowa za to słyszałem.
Poza tym odróżnijmy wypowiedzi że tak powiem sfrustrowanych- od troli. Sam bym w sumie wylał żale na temat mojej małej Ojczyzny, gdyż nie oszukujmy się jak jest każdy widzi, ale często się powstrzymuję...
#6
Wolność słowa nie upoważnia do wypisywania bredni, w dodatku nie popartych żadnymi argumentami.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#7
Oczywiście że właśnie do tego wolność słowa i wypowiedzi upoważnia.
Wiąże się to oczywiście z odpowiedzialnością za swoje słowa i wypowiedzi !
natomiast usuwanie czyichś opinii jest cenzurą i łamaniem konstytucji w najczystszej postaci.
W dalszym ciągu czekam na to aż ktoś zacytuje co napisał ten użytkownik że zostało to skasowane.
Obraził kogoś ad personam ? Dokonał czynu zabronionego w myśl polskiego prawa ? - jesli tak i zostało to skasowane.... hmmm dziwne.

Czy może jego wypowiedzi nie wpisują się w ogólny obraz "tolerancji, akceptacji, jedności ze środowiskami ukraińskimi, LGBT, rowerzystów czy innych" tak intensywnie lansowanych tutaj.
#8
Jeszcze jakieś mądrości z twojej strony kierowiec? Stąpasz po cienkim lodzie...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#9
Stąpam po cienkim lodzie ? Grozisz mi ?
Dlaczego ?
Czyżbym powiedział coś co się nie zgadza z Twoim prywatnym światopoglądem ?
Czy jednak trafił w samo sedno....
W dalszym ciągu proszę o przytoczenie wypowiedzi o którą tyle szumu.
#10
Czy jest jakiś problem z zamieszczaniem postu opartego na faktach? To nie ten fundusz...na razie mowa jest o naszym polskim....niepewnym ale i niesprawiedliwym...Mówię serio ale o unijnym, o ile nie wyjdziemy z UE.
A tu szczegóły, prośba o przeczytanie ze zrozumieniem:
https://www.portalsamorzadowy.pl/fundusz...76530.html




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości