Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działkę miasto sprzeda bez przetargu
#1
Ciekawi mnie jaka na tej działce będzie inwestycja.
http://bip.przemysl.pl/download/attachme...172016.pdf
#2
Użytkownikiem wieczystym, któremu działka ma być sprzedana jest firma PETRO TRADE Sp. z o.o. z Przemyśla.
Zgodnie z KRS Prezes Zarządu - Piotr Baczyk
#3
Czyli wąska Klika - Sami swoi. Hmm Petro Trade... Delikatesy powinny nazywać sie "Petro Pan". Z całym szacunkiem dla pracowitych Ukraińców i innych ludzi sukcesu, ale zwyczajnie nie wierzę w uczciwość tego inwestora.
#4
Zastanawia mnie czy radni wiedzą, za czym głosować będą. Zastanawia mnie też, jak w tej sprawie głosować będą. Chyba pójdę na sesję.
#5
Nie przemawia aby przez was swojska ukarinofobia? Sprzedaż na rzecz użytkownika wieczystego, jest wyjęta ustawowo spod trybu przetargowego. Oczywiście pozostaje kwestia ceny...ale o niej nic tutaj jeszcze nie było...
#6
Przemyśl nie jest antyukrainski, Przemyśl jest antybanderowski
Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że w tych magazynach będzie kultywowanY BANDERYZM. Trzeba zapisać nazwiska radnych którzy chcą sprzedać Polską ziemię neobanderowcom. Dobry pomysł z tym pójściem na obrady rady miejskiej.
#7
Jędrek, jakie magazyny co Ty p...lisz.
Działka zabudowana jest budynkiem piekarni, którą owy Pan kupił i zamknął by swojej piekarni nie robić konkurencji.
Przyznam, że nie wiedziałem o zasadzie, o której pisze bezniku. Ale radny, którego pytałem też nie wiedział nic o uchwale a tym bardziej o procedurze.
Póki co stoi niezagospodarowana więc może coś konkretnego na niej powstanie.
Aż tyle w temacie.
Kwestia ceny pozostaje otwarta Wink
#8
Andrzej człowieku ogarnij się bo nie da się tego czytać !
#9
(18-11-2016, 10:32)bezniku napisał(a): Nie przemawia aby przez was swojska ukarinofobia? Sprzedaż na rzecz użytkownika wieczystego, jest wyjęta ustawowo spod trybu przetargowego. Oczywiście pozostaje kwestia ceny...ale o niej nic tutaj jeszcze nie było...

Miałem to samo napisać, ale mnie ubiegłeś...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#10
..do poczytania a propos trybu bezprzetargowego:

http://www.informacjaprawnicza.pl/Dokume...e%2cFalse/




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości