Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostawcy internetu w Przemyślu
#1
Od kilku miesięcy "znajoma" Wspólnota Mieszkaniowa poszukuje dostawcy internetu do 100-letniej kamienicy (przy ulicy Czarnieckiego) w Przemyślu. Czy macie jakieś obserwacje, którymi zechcielibyście się podzielić? Alfa, Oxylion, TOYA, Zicom? Interesują mnie Wasze opinie na temat tych firm: jakość obsługi Klienta, jakość łącza, niezawodność, stała prędkość, bezawaryjność ... itp. itd. Z góry dziękuję za spostrzeżenia.
#2
Korzystam z Zicomu, co prawda w bloku, ale z podciągnięciem światłowodu nie powinno być problemów jeżeli właściciel wyrazi zgodę. Tanio i stabilnie, nic nie ścina, nie ma nieuzasadnionych spadków prędkości. W ciagu 2 lat korzystania raz zdarzyła się awaria a jak zadzwoniłem na infolinię, żeby zapytać co się dzieje to jeszcze przed połączeniem z konsultantem "automat" przeprosił mnie za awarię i poinformował, że pracują nad jej rozwiazaniem.
Korzystam z oferty 20Mbps za 19zł za miesiac(teraz już dają 30Mbps za te pieniadze) i jestem mega zadowolony. Moim zdaniem najlepsza oferta w tej cenie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości