Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mural na kamienicy przy ul. Mickiewicza 17
#1
Brawo Stowarzyszenie FRP, czekam na wiecej. Tyle mamy w mieście nie zagospodarowanych ścian kamienic.
Homo nulli coloris
#2
Dzięki Gała... Mamy w planie następne.

A tak przy okazji Smile
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemy...,20531036/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#3
[Obrazek: 000001.jpg]

[Obrazek: 0000002.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
wiem, że to kwestia uzgodnień, pieniędzy, itd., ale czy nie było możliwości stworzenia muralu na całej tej ścianie szczytowej?

I z innej beczki, dziwi mnie, że przy remoncie kamienicy, nie została odnowiona ta ściana - można było tam stworzyć coś w stylu Szarej Kamienicy w Krakowie

[Obrazek: gra+miejska+02.jpg]
#5
(19-10-2016, 11:18)Wujek Samo Zło napisał(a): wiem, że to kwestia uzgodnień, pieniędzy, itd., ale czy nie było możliwości stworzenia muralu na całej tej ścianie szczytowej?

Możliwość była, jednak wszystko rozbija się o kwestie finansowe niestety...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#6
Fajnie by się też coś prezentowało na ścianach kamienicy Mickiewicza 3 od Placu Legionów. Dwie spore ściany... gdyby tak na całą powierzchnię coś fajnego namalować.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości