Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont drogi krajowej nr 28 ulice Mickiewicza i Dworskiego w Przemyślu
#51
Pany a ile razy dziennie Wy się tą Mickiewicza strasse poruszacie?
#52
Ze wzgledu na dotychczasowy stan jezdni i wieczne korki kolo poczty ja omijam ja szerokim łukiem nadrabiajac km, ale jadac spokojnie...
#53
Jechał ktoś w godzinach porannych i wieczornych ?? 6:00 oraz po 19:00. Jak wygląda wtedy sytuacja ?? Bo nie wiem czy warto się pchać...
#54
no korkuje się korkuje, wielu objeżdża przez Biedronkę gdy do zjazdu do niej dojedzie
#55
Idealnym miejscem na parking byłby nieużywany od lat teren kolejowej bocznicy. Wyrównać teren, wybrukować, założyć bramki - jak w wielu centrach handlowych w Polsce. Wjazd przy Konarskiego, Wyjazd przez Plac Legionów. Z samej Mickiewicza i Placu Legionów można by wyrzucić parkujące pojazdy(z wyjątkiem dostawców).
#56
Teren należy do PLK, raczej nic z tego. Nowe ogrodzenie, nowa tabliczka, stara treść (wstęp wzbroniony)
#57
(09-11-2017, 22:47)lyncz napisał(a): Idealnym miejscem na parking byłby nieużywany od lat teren kolejowej bocznicy. Wyrównać teren, wybrukować, założyć bramki - jak w wielu centrach handlowych w Polsce. Wjazd przy Konarskiego, Wyjazd przez Plac Legionów. Z samej Mickiewicza i Placu Legionów można by wyrzucić parkujące pojazdy(z wyjątkiem dostawców).

Ja się nie zgadzam. Akurat w tym miejscu przydałoby się zazielenić teren. A piszę tak bo jest chu...y widok z okna na tory. Pffffff Jeszcze jakieś wraki dziko parkujące tam się komuś śnią... masakra.

Odnośnie remontu Mickiewicza. Zostały użyte stare krawężniki... SUABO. Zero pomysłu na odnowienie tej ulicy. Jak już ktoś pisał - Wystarczyło by nawet zmniejszyć chodnik z jednej strony, żeby z drugiej poszerzyć i część powiększoną przeznaczyć na parking w jodełkę. Plus nasadzenia ładnych drzewek.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości