Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa myjni bezdotykowej obok McDonald’sa
#21
Tak narzekacie, że tego tak dużo budują, a jak chciałem przed świętami auto umyć to były kolejki na godzinę stania... W sumie na Zasaniu są tyko 2 takie myjnie. A na tamtą stronę się nie zapuszczam bo mi nie po drodze.
#22
(31-12-2015, 18:43)Argad napisał(a): Tak narzekacie, że tego tak dużo budują, a jak chciałem przed świętami auto umyć to były kolejki na godzinę stania... W sumie na Zasaniu są tyko 2 takie myjnie. A na tamtą stronę się nie zapuszczam bo mi nie po drodze.

Trzy: Grunwaldzka/Eger, koło Brico i Krakowska.
#23
Myjni nigdy nie za wiele Wink Chociaż ja mam jedna z której korzystam za każdym razem gdy jestem w Przemyślu.
#24
(31-12-2015, 18:43)Argad napisał(a): Tak narzekacie, że tego tak dużo budują, a jak chciałem przed świętami auto umyć to były kolejki na godzinę stania... W sumie na Zasaniu są tyko 2 takie myjnie. A na tamtą stronę się nie zapuszczam bo mi nie po drodze.

Święta są dwa razy w roku i to szczególny czas. Czas, który pokazuje jak wyglądałoby miasto gdyby nie emigracja zarobkowa i studencka. Nawet waluty potaniały na święta wbrew obowiązującemu trendowi. Masowa sprzedaż funtów i euro przez emigrantów spowodowała wzmocnienie złotówki. Więc nie ma co się sugerować świętami Wink
#25
(31-12-2015, 18:43)maiczel napisał(a): Święta są dwa razy w roku i to szczególny czas. Czas, który pokazuje jak wyglądałoby miasto gdyby nie emigracja zarobkowa i studencka. Nawet waluty potaniały na święta wbrew obowiązującemu trendowi. Masowa sprzedaż funtów i euro przez emigrantów spowodowała wzmocnienie złotówki. Więc nie ma co się sugerować świętami Wink

Tych świąt i dni wolnych jest więcej Smile Jednak nie ulega wątpliwości że przemyscy biznesmeni przesadzają z tymi inwestycjami Big Grin za chwile myjek będzie więcej jak kebabów Big GrinHeart
#26
teraz nastaje moda na burgerySmile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości