Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa myjni bezdotykowej obok McDonald’sa
#1
Koło McDonalda powstaje kolejna myjnia bezdotykowa, wprawdzie tablicy informacyjnej się nie doszukałem ale patrząc na fundamenty to raczej to normalny budynek nie będzie.
Powinien chyba być już osobny temat "Myjnie bezdotykowe" to już powoli robi się śmieszne, pominę fakt, że na tyłach BlueParku jest następna myjnia.


#2
wkońcu jako miasto najbardziej zanieczyszczone to w sumie zloty biznes Big Grin Każdy facet dba o swój samochód więc codziennie będzie go mył żeby wyglądał ślicznie i lśnił w tym brudnym mieście
#3
Typowo po przemysku. Jemu idzie interes to ja tez muszę postawić żeby mi szło. A jak postawią 100 to dziwne miny i pytanie dlaczego już interes nie idzie? Bazarowe pozostałości i brak własnego pomysłu na interes.
#4
No życie. Fakt że przesadzają już z ilościa myjni.
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#5
Najciekawsze jest to ze tylko jedna myjnia myje samochód i jest prawie zawsze pełna mimo lokalizacji a reszta rozmazuje brud. Mimo to powstają kolejne oparte o najtańsze systemy.
#6
Do inwestorow szukajacych jeszcze miejsca na swoj biznes,polecam PLAC NA BRAMIE zlikwidowac parking,PLAC LEGIONOW podrozny po dlugiej podrozy moze sie ochlodzi,PLAC RYBI parking+myjnia super,kolo POMNIKA ORLAT PRZEMYSKICH szkola wyzsza klient sie znajdzie,obok CMENTARZY tam tez jest ruch,STOK NARCIARSKI na gorze i dole,a najlepiej to kolo URZEDU MIASTA jest tam wejscie do podziemi niewykonczone to ladna kolorowa myjnia zasloni ten bubel.
#7
Czy, na którejś myjni, jest możliwość umycia auta szczotą, oprócz lancy, tak jak to było koło BRICO kiedyś ?
#8
w Mrówce jest taka możliwość
#9
Nie umycia tylko porysowania szczotą, pamiętaj Wink
#10
(03-12-2015, 16:24)randall napisał(a): Nie umycia tylko porysowania szczotą, pamiętaj Wink

Zdaję sobie sprawę, ale niestety, po umyciu samą lancą, auto nie wygląda czasem dużo lepiej Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości