Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rzeszów] Most im. Tadeusza Mazowieckiego
#1
Co sądzicie o tym moście?

http://www.wykop.pl/link/2793757/most-w-...t-w-kraju/

http://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=21&t=3
#2
Mojrzeszów wyleczył kolejny kompleks :v
#3
Sam most jako konstrukcja niczego sobie, ale pomysł żeby stanowił przeprawę przez "sadzawkę" trochę megalomański. Ale to tylko moje subiektywne zdanie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
(08-10-2015, 13:01)#carramba! napisał(a): Mojrzeszów wyleczył kolejny kompleks :v

Trafiłeś w sedno tarczy...
#5
W tamtym miejscu wydaje się że to tylko megalomania puszczać most przez sadzawkę ale tam jest spora różnica poziomów i najprościej było puścić przez "sadzawkę". Most stanowi element przyszłej trasy dochodzącej aż do Krakowskiej.
#6
Mam nadzieję, że ktoś obiektywny będzie w stanie stwierdzić, że faktycznie budowa takiego kolosa nad tą kałużą miała sens ekonomiczny. Na razie trzeba stwierdzić, że pachnie to megalomanią za pieniądze UE. Pomijam fakt, że jest w Polsce sporo dużo większych rzek, ale nie słyszałem też by budowano takie przeprawy w ciągach komunikacyjnych o o wiele większym natężeniu ruchu niż ta trasa. Na przemyskim forum mogę sobie pozwolić na złośliwość (na rzeszowskim obawiam się zmasowanego hejtu), że do czasu budowy naszej Bramy Przemyskiej jakoś nie słyszałem o projektach budowy tak wielkiego mostu w Rzeszowie. Nie lepiej się przyznać, że skorzystano z ostatniej możliwości by na koszt UE stworzyć spektakularny obiekt dzięki któremu Rzeszów może się jakoś kojarzyć w Polsce. Nie wspominając o pomniku z czasów słusznie minionych, to jednak mało kto kojarzy to miasto z fontanną multimedialną, czy tym bardziej okrągła kładką
#7
Za pare lat będą budować most na południu przez Wisłok nie ma narazie konkretnych planów, ale spokojnie może pobić ten most...
#8
Klimat nam się ociepla, może być, że nie tylko "sadzawka" ale i Wisłok wyschnie, na pocieszenie pozostaną im gigamosty.
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości