Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ludzie / organizacje / imprezy promujące Przemyśl
#51
Świetne foty!

(02-05-2014, 22:24)cr500r napisał(a): Impreza rewelacyjna. Ona musi rok rocznie powracać do naszego miasta i zostać jego wizytówką. Pogoda dopisała, organizacja super, zawodnicy krajowi i międzynarodowi. Kolejny krok to ożywienie trasy downhill na stoku i może budowa w pobliżu małego dirtu. To powinien być nasz produkt turystyczny.

Amen!

Ja jeszcze czekam na ujęcia z tego "dziada" Big Grin

[Obrazek: IMG_9473-1.jpg]
-diabeł tkwi w szczegółach-
#52
Impreza już była w naszym mieście, może nie z taką pompą jak w tym roku, ale wtedy mało kto wiedział że coś się dzieje, mało wobec tego było kibiców i cyklistów. Imprezę jednak później bardzo chwalono na forach, jako "nietypowa" bo nie wiele jest "DownTownów" w Polsce. Później miasto już nie organizowało, brak środków etc. i brak chyba chęci. W tym roku impreza wyszła super mam nadzieje że wejdzie już w stały kalendarz imprez przemyskich, rampy, najazdy schowają do piwnicy UM i w nast. roku wyciągną, a nie spalą w piecu.
Dziwi mnie fakt ,że nasze lokalne media się tak słabo tym zainteresowały, w radio/tv rzeszów nie zauważyłem nawet wzmianki, nowiny rozpisują się o wszelkich wypadkach, pożarach w naszym mieście. Dobrze że pogoda dopisała w pierwszym i drugim dniu.


#53
Pamiętam jak bodajże podczas pierwszego downtownu w Przemyślu, TV regionalna pokazała zawody rowerowe o pietruszkę gdzieś pod Rzeszowem a o naszych nawet nie wspomniano. Takie zagrywki to już standard. W tym roku widziałem kamery TV RZ, wiec może coś w terminie późniejszym puszczą. Trzeba się mocno postarać o głównego sponsora w postaci Red Bull lub Monster Energy, Rockstar Energy. Zmontować wypasiony film i zapraszać potężnych sponsorów, których wsadzi się w nazwę np: Monster Energy Bike Town Przemyśl 2015.
Tegoroczną imprezą można się chwalić w Europie. Musze również pochwalić panów konferansjerów bo rewelacyjnie prowadzili całe show.
#54
Albo Redbull Down Town Przemyśl Smile
ale faktycznie, mała frekwencja mediów, przynajmniej z tego co widziałem. Ciekawe o ile więcej osób by przyszło, gdyby chociaż nowiny, żp i eska o tym trąbili na tydzień przed zawodami, w przyszłym roku fajnie byłoby też jakąś gwiazdę (albo nawet kilka!) większego formatu zaprosić na zakończenie imprezy na zniesieniu, co można by połączyć z jarmarkiem turystycznym.
#55
Jakby faktycznie, brakowało pamiątek w internecie, nagrałem kilku minutowy materiał ze "skoków". Raczej bez artystycznych ujęć ale liczy się treść, więc jak nic ładnego się nie ukarze, wrzucę by jeszcze raz nacieszyć oko Smile
#56
(03-05-2014, 12:54)#carramba! napisał(a): Albo Redbull Down Town Przemyśl Smile

Brama Red Bulla była, Filipa Polca sponsoruje właśnie Red Bull, więc może w przyszłości wystartują zawody pod ich patronatem. Cholernie mnie to dziwi dlaczego już się to nie wydarzyło. A tutaj znajduje się zapowiedź naszej imprezy właśnie na Red Bull Polska. Ciekawe czy będzie relacja?
-diabeł tkwi w szczegółach-
#57
Hehe, wykrakałem! Jest relacja od Red Bulla! A niebawem również wideo! Link do strony TUTAJ
-diabeł tkwi w szczegółach-
#58
Nowiny również w końcu coś wspomniały, lakonicznie ale jest. Może po weekendzie będzie więcej materiałów, jak narazie najlepszą relacją popisał się Redbull, a galerią uczestnicy i wodzowie.


#59
Red Bull pięknie zareklamował Przemyśl. Gdyby cała impreza była pod ich patronatem to o reklamę/promocję przed i po imprezie nikt by się nie musiał martwic. A w dniu imprezy pełno dziewczynek Red Bull'a promowałoby sponsora Smile W każdym bądź razie imprezę można uznać za bardzo udaną, wiec o sponsora powinno być troszkę łatwiej. Do roboty.
#60
fajny filmik z BIKETOWN PRZEMYŚL 2014, w sumie jeden z wielu fajnych Smile

http://www.pinkbike.com/video/362675/




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości