Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budżet Obywatelski
#41
BO19 najciekawszy
#42
Dziwne, że jeszcze nikt tego tutaj nie umieścił. Oto oficjalna strona z prezentacją zakwalifikowanych projektów i możliwością oddania głosu:

Głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Przemyśl
#43
Dla mnie tylko BO15! Chociaż Winna Góra też ciekawa.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#44
B015 tez mi się podoba
#45
Piąte miejsce projekt BO9 - Nowoczesna baza sportowa – integracją społeczności SOSW Nr 1 ze środowiskiem lokalnym - 821 głosów

Czwarte miejsce BO5 - Etap II – Wielopokoleniowy park wypoczynku, sportu i rekreacji - 830 głosów

Trzecie miejsce BO6 - Aktywne społeczeństwo Przemyśla – boisko wielofunkcyjne - 983 głosy

Drugie miejsce BO16 - Unowocześnienie bazy Przedszkola Nr 2 w Przemyślu. - 1511 głosów

Pierwsze miejsce BO13 - Park Rekreacyjno-Sportowy „Kmiecie” - 1892 głosy
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#46
szkoda, że BO15 nie przeszło.
#47
W przyszłym roku przejdą te, które w tym roku nie zdobyły głosów i tak będzie za każdym razem, aż skończą się ciekawe propozycje.


#48
Wie ktoś czy coś zaczęli budować ??
#49
Witam .
Byłem ostatnio na otwarciu , placu zabaw i siłowni , na terenie SP nr 16 na ulicy Grunwaldzkiej . Inwestycja z drugiej edycji budżetu .
Jednym z gości był wiceprezydent Hayder , w trakcie przemowy powiedział , cieszmy się z tego placu i innych projektów realizowanych obecnie w ramach budżetu obywatelskiego , bo w przyszłym roku prawdopodobnie go już nie będzie .
#50
Pierwsza rozsądna decyzja, koniec wydawania pieniędzy na inwestycje generujące jedynie koszty.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości