Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa wodnego placu zabaw przy ul. Sanockiej
#31
Kierowiec tu nie chodzi o rozsądek a o karierę jednego człowieka. Mamy do czynienia z odhaczanie obiecanek z 3 poprzednich kampanii wyborczych z tym, że z parku wodnego i oczek zrobił się wodny plac zabaw z "możliwością rozbudowy na ośrodek hydroterapii" . Ten ośrodek hydroterapii to następny bajer na kolejnych 10 lub 15 lat. Nie podoba mi się polityka "odhaczania" obietnic w ten sposób.
#32
Jeżeli chodzi o tego typu inwestycję to opłata za wstęp nie ma raczej nic wspólnego ze zwracaniem się inwestycji a ma jedynie służyć obniżeniu kosztów eksploatacji. Choć jak za sam wodny plac na którym osoba dorosła poza pilnowaniem pociechy nie bardzo ma co robić to 4 zł to trochę wygórowana kwota. Bo na leżaku można się położyć przed obiektem i to za darmo. Co innego jak do tego powstanie basen w którym da się pływać. Albo jakieś masaże wodne, zjeżdżalnie czy coś w tym stylu. Wtedy można dać nawet więcej.

A jak by powstał taki bar:
[Obrazek: 1157794884.jpg]
To już w ogóle była by bomba.
#33
Wtedy 4zł to jest super kwota.

Moim zdaniem ten wodny przybytek to fajna sprawa dla dzieciaków latem (szczerze mówiąc sam chętnie bym nogi pomoczył)
Jednak kazać jeszcze ludziom za to płacić to już szczyt.
#34
Park wodny otwarty. Ludzi o godz. 12.00 było mnóstwo. Wejście za free i oczywiście żadnej informacji o otwarciu. Pewnie wiedzieli o tym tylko pracownicy posiru i um...
-diabeł tkwi w szczegółach-
#35
Zobaczcie na video z Nowin. Dzieci kąpią się w brodziku do płukania stóp, bo to jedyna głębsza woda w tym przybytku.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/art.../150809936
#36
Thumbs Down 
(04-08-2015, 0:01)maiczel napisał(a): Zobaczcie na video z Nowin. Dzieci kąpią się w brodziku do płukania stóp, bo to jedyna głębsza woda w tym przybytku.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/art.../150809936

Jest to przerażające patrząc na kolor wody, nie mówiąc już co w niej "siedzi", jak setki dzieci i dorosłych co chwilę przez nią przechodzi Exclamation Huh Confused

[Obrazek: 2ltimiv.jpg]

Zdjęcie pochodzi ze strony: nowiny24.pl
Pozdrawiam Smile
#37
Liczyłem, że cały plac będzie brodzikiem z filtrowaną wodą o głębokości około 30 cm. Tymczasem to jakaś niemiła niespodzianka. Czym różni się ten plac zabaw od fontanny? (ba w fontannie czasem jest woda po kolana) Jedyne co zauważyłem to możliwość kierowania strumieniem wody w jednym z urządzeń. Na czym polega więc zabawa na tym placu? Bieganie pod prysznicami? Może nie zauważyłem wszystkich atrakcji, może jest ktoś kto może mi to wyjaśnić?
Zaznaczę, że nie byłem tam jeszcze osobiście.
#38
(04-08-2015, 16:05)maiczel napisał(a): Liczyłem, że cały plac będzie brodzikiem z filtrowaną wodą o głębokości około 30 cm. Tymczasem to jakaś niemiła niespodzianka. Czym różni się ten plac zabaw od fontanny? (ba w fontannie czasem jest woda po kolana) Jedyne co zauważyłem to możliwość kierowania strumieniem wody w jednym z urządzeń. Na czym polega więc zabawa na tym placu? Bieganie pod prysznicami? Może nie zauważyłem wszystkich atrakcji, może jest ktoś kto może mi to wyjaśnić?
Zaznaczę, że nie byłem tam jeszcze osobiście.
Nie wybieram się, ale w fontannie masz pełną florę i faunę, która jest dla nas nie koniecznie zdrowa(delikatnie mówiąc). W takim wodnym placu zabaw woda jest ciągle filtrowana i odkażana, więc ryzyko złapania np. gronkowca czy innego ustrojstwa spada praktycznie do zera.
#39
To chyba zupełnie jak pod prysznicem.
#40
(04-08-2015, 16:05)maiczel napisał(a): Liczyłem, że cały plac będzie brodzikiem z filtrowaną wodą o głębokości około 30 cm. Tymczasem to jakaś niemiła niespodzianka. Czym różni się ten plac zabaw od fontanny? (ba w fontannie czasem jest woda po kolana) Jedyne co zauważyłem to możliwość kierowania strumieniem wody w jednym z urządzeń. Na czym polega więc zabawa na tym placu? Bieganie pod prysznicami? Może nie zauważyłem wszystkich atrakcji, może jest ktoś kto może mi to wyjaśnić?
Zaznaczę, że nie byłem tam jeszcze osobiście.
Powiem Ci, że to plac zabaw dla dzieci, dorosłym może wydać się nudny. Patrzę z perspektywy ojca małego dziecka. W aquaparku z basenami dziecko musiałem nosić na rękach, natomiast przy takich zabawkach i wodzie max po kostki dziecko (dwulatek) bawiło się świetnie. Myślę, że jest o zabawka dla najmłodszych - teraz czekajmy na atrakcje dla starszych.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości