Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza
#21
Akurat o przeszklenia bym się nie martwił w tym projekcie. Prędzej o elementy elewacji. Nawet jak jego fabryka nie produkuje na co dzień takich elementów, to nie wierze, że człowiek z branży - a tym bardziej właściciel fabryki nie będzie miał tego w rewelacyjnej cenie. I nie będzie szukał oszczędności na czymś, na czym już ma maksymalnie niską cenę.
#22
Tongue 
Więcej wizualizacji:

Wizualizacje


Załączone pliki Miniatury
                   
#23
Wiedziałem, że będzie dobrze!
-diabeł tkwi w szczegółach-
#24
Ja bym się nie cieszył. Widziałem już jeden wspaniały , cudowny, nowatorski projekt hotelu, z którego wyszedł pusty parking strzeżony.
#25
Trzymam kciuki! Nazwa zobowiązuje, Oby efekt był taki, żeby Mies van der Rohe był dumnySmile
Pamiętajmy tylko , że jak powiadał wyżej wspomniany, Bóg się kryje w szczegółachSmile
#26
Jeśli wykorzystają materiały pokazane na drugim obrazku, no to będzie ekstraklasa! Szczególnie corten mnie się podoba!
No ale fakt nie ma się co zbytnio jarać, było już kilka ciekawych projektów związanych z naszym miastem, które obecnie podziwiam tylko na obrazku...
-diabeł tkwi w szczegółach-
#27
A ja się cieszę, że bydynek nie jest "gniotem" już na etapie projektu (Patrz: np Fiore) Więcej optymizmu! Jest nadzieja.
#28
Tak i ciekawe co za bogacze tam będa mieszkac hahahaha
#29
Co cię tak rozbawiło, myślisz że w Przemyślu nie ma bogatych ludzi ? lol
#30
Ktoś wie czy coś się dzieje w temacie ?




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości