Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkowanie
#1
Wybaczcie, ale nie mogę sie dokopać do wątku p parkowaniu jak burak na forum. Czy coś mnie ominęło i został usunięty czy po prostu ślepy jestem?
#2
skasowany (chyba pod koniec szedł ostry offtopic)
#3
.. a może którys z prominentnych "buraków" się wkurzył...????Wink
#4
Ok czyli przynamniej ślepy nie jestem. A chciałem tylko wrzucić zdjęcie z naszej galerii. Chociaż to i tak by nic nie dało, wiec może dlatego temat skasowano
#5
Zapewne ktos nie zasłaniał tablic i dlatego. Każdy inny powód jest głupi Smile
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#6
Nie rozumiem dlaczego zasłanianie tablic jest wymogiem ?
Przecież są one przymocowane w widocznym miejscu !
A dla zwykłego kowalskiego identyfikacja jest niemożliwa bo trzeba mieć dostęp do CEPIK.
Po co zasłaniać tablice ?
To tak jakby ktoś zasłaniał dowód osobisty przyklejony na czole.
#7
Nie ma obowiązku zasłaniania tablic.
#8
Zdaje mi się jednak ze lepiej zamazać. Wystarczy troche poczytać i pogłówkować Smile
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#9
Z czystego lenistwa - dlaczego ?
Tablice nie podlegają ustawie o ochronie danych osobowych bo takowymi nie są.
Mało tego - przepisy mówią jasno że mają być czytelne i umieszczone w widocznym miejscu.
Nie ma obowiązku zakrywania tablic podczas rejestrowania materiału wideo.
#10
Ale jezeli temat na forum jest o wykroczeniach i na zdjeciu jest przedstawiony pojazd w złym świetle to wtedy lepiej zamazać. Bo po co robić problemu adminowi forum. TV/gazety itd zasłaniaja żeby nie bylo pozwów i oszczedzają na czasie a czasem na pieniązkach. Ja starałem się wytłumaczyć usunięcie tematu jc Smile Wiem że wyszukanie po tablicach jest zbyt trudne (bo moze to policja, prokuratura itd) a jezeli zwykly czlowiek to zrobi znaczy że złamał prawo (znajomy policjant) itp. więc nie podlega to pod dane osobowe.

Na niektorych zdjęciahc byli zapewne ludzie ktore nie są osobami publicznymi i to też moglo przyczyń cie do usunięcia. Nie dowiemy się ąż admin nie napisze Wink Temat był fajny. Jezeli chodzilo o off topy to bylo stworzyć oftopowy temat i przerzucić posty tam. Foty nie zasłoniete skasować i wyslac PW zeby wstawil iz zasłoniętymi za 2 razem jakaś kara jc. Hmmm
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości