Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadaj pytanie Prezydentowi Przemyśla !
#31
Nowiny za te wszystkie pomysły na artykuły i wywiady które "zerżnęły" z forum to powinny na ostatniej stronie charytatywnie zrobić taką dużą reklamę forum. Żeby zachęcić ludzi do dyskusji. W końcu im więcej ludzi tym więcej pomysłów Smile
#32
Czy ktoś może zdementować plotki o tym jakoby R. Choma ubiegał się o stanowisko senatora?
#33
Zdementować to może sam zainteresowany.
Homo nulli coloris
#34
kiedy te odpowiedzi mają być???
#35
Nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Gdy tylko zostaną nam przesłane wywiad niezwłocznie zamieścimy na stronie. Pragnę zaznaczyć, że pytania nie dotyczyły samopoczucia prezydenta czy podległych mu urzędników, ale odnosiły się do istotnych kwestii z punktu widzenia rozwoju naszego miasta. Posiadały różny stopień szczegółowości i odpowiedzenie na nie 'z marszu' może być problematyczne. Mam jednak nadzieję, że za niedługo wywiad pojawi się na stronie Stowarzyszenia.
#36
Z radością informuję, że wywiad z Prezydentem ukaże się na naszej stronie już jutro Smile
#37
Prezentujemy Państwu wywiad przeprowadzony w ramach inicjatywy "Forum Rozwoju Przemyśla pyta..".

W pierwszej odsłonie tego cyklu pytania opracowane na podstawie propozycji składanych przez użytkowników Forum Przemyskich Inwestycji i członków Stowarzyszenia skierowaliśmy do najważniejszego urzędnika w mieście, czyli Prezydenta Miasta. Odnoszą się one m.in. do kwestii związanych ze sferą gospodarczą, komunikacyjną, inwestycyjną czy turystyczną.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania wywiadu
http://frp.com.pl/frp-pyta-prezydenta-ro...n-167.html
Widzisz problem na stronie / forum? Proszę o wiadomość.
#38
Po przeczytaniu mogę stwierdzić ,iż pytania były bardzo dobre niestety odpowiedzi trochę mnie rozczarowały Sad.
#39
No trzeba przyznać, niektóre odpowiedzi były dość ogólnikowe, odpowiedź na pytanie o rynek i bazar dotyczyła tylko pierwszej części pytania. Ale kilka informacji też się ciekawych pojawiło Smile
Trzeba jednak przyznać, że akcja sama w sobie była genialna. Dostaliśmy odpowiedzi, jedne lepsze, drugie gorsze ale na NASZE pytania Smile
Mam nadzieję że takie akcje będą częstsze, a samego Pana Prezydenta można by "przepytywać" jeszcze kilka razy w tej kadencji, żeby o nas pamiętał Smile

To z kim następny wywiad? Big Grin Prezes MZK? Dyrektor szpitala? Dyrektor ZDM? Big Grin
#40
Proponowałbym przewodniczącego Rady Miasta z PiS Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości