Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sala gimnastyczna przy I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu
#1
Oto wizualizacje planowanej sali gimnastycznej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu.

Rzut piwnicy

[Obrazek: 1.jpg]

Rzut parteru

[Obrazek: 2.jpg]

Rzut galerii

[Obrazek: 3.jpg]

Przekrój poprzeczny

[Obrazek: 4.jpg]

Widok 1

[Obrazek: 5.jpg]

Widok 2

[Obrazek: 7.jpg]
#2
(18-12-2014, 18:37)Kostek napisał(a): [Obrazek: 5.jpg]

nie potrafię zrozumieć idei tej pochylni...

A druga rzecz - dlaczego nie może to być nowoczesna bryła (i tak niewidoczna ani od Słowackiego, ani od Dworskiego - może z jakiegoś podwórka), tylko usilne nawiązywanie do wyglądu budynku... konserwa musiał strasznie ingerować w projekt.

Żeby nie było - jestem jak najbardziej za tą inwestycją - jest cholernie potrzebna tej szkole - 20 kilo temu ledwo co się rozbiegłem byłem już pod drugim koszem Wink
#3
Robi wrażenie katastrofy budowlanej, tzn. nie cały projekt lecz ta ukośna rampa.Okna nierównoległe do poziomu gruntu niesamowicie biją po oczach.Nie da się na to patrzeć by nie poleciały łzy.
Homo nulli coloris
#4
Ten cudowny projekt przypomina mi logo gminy przemyśl Big Grin
#5
nieee!!! ja pier....!!!!to chyba jakiś ponury żart z tymi skośnymi oknami!!! pomijam już całą historyzującą bryłę..bo to tylko kicz..ale te okna i ta pochylnia to kuriozum jakieś!!! Kto toto zaprojektował!!! Jeśli takie coś postawią ..to mamy rozgłos zapewniony..przez konkursy typu "makaBryła " roku...albo polish arkitekczerSmile)...
może jeszcze sie ktos opamięta!!!
#6
To jest na pewno aktualny projekt? widziałem inne wizualizacje tej sali, takie nowoczesne przeszklone bryły
#7
Te wizki zamieszczone są na stronie internetowej I LO, więc zakładam, że to aktualny projekt.

Btw. Żyku masz może wizki sali przy SP 14 ?
#8
Aktualny projekt sali gimnastycznej. Chwała bogu że poszli po rozum do głowy!

[Obrazek: 097bee82001b57755a7b34ce]

[Obrazek: 0f6dee9a000a71245a7b34da]

[Obrazek: 6318630000173bad5a7b34ce]

Szkoda że profesjonalnych wizek nie dali Sad
-diabeł tkwi w szczegółach-
#9
Prace przy "Centrum Rozwoju Badmintona w Przemyślu"
31 Lipca 2018
źródło: http://www.przemysl.pl

Trwają prace budowlane przy "Centrum Rozwoju Badmintona w Przemyślu" - sali gimnastycznej z zapleczem szatniowo-sanitarnym, która powstaje na terenie I Liceum Ogólnokształcącego. 31 lipca odbyła się kolejna rada budowy, a teren inwestycji wizytował Zastępca Prezydenta Miasta Grzegorz Hayder.

Przypomnijmy, że na realizację tej długo oczekiwanej inwestycji przyznano kwotę dofinansowania w wysokości 3 200 000 zł, co wynika z przyjęcia do planu rocznego na rok 2017 w ramach Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pn. „Program Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu”. Szacunkowa wartość zadania wynosi 8 142 100 zł. Realizacja zadania przewidziana jest w latach 2017-2019.

[Obrazek: i_lo_1.jpeg]

[Obrazek: i_lo_4.jpeg]

[Obrazek: i_lo_7.jpeg]

[Obrazek: i_lo_8.jpeg]
#10
Stan na 28.12.2018:

[Obrazek: ak2DHVs.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości