Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Handlowe Tesco
#61
Zgadza się Deichmann już ponad miesiąc jest zamknięty. Ponoć nawet jeszcze nie ma konkretnego terminu otwarcia pasazu.
#62
Szybkie dwie informacje z pierwszej ręki...:

- Otwarcie pasażu nastąpi we wtorek...
- Planowane jest powiększenie w przyszłości Tesco w zależności od generowanego ruchu...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#63
(05-11-2009, 13:15)tira-rira napisał(a): - Otwarcie pasażu nastąpi we wtorek...

I co otwarty jest już dzisiaj ten pasaż?
Czarnobyl, tutaj człowiek stworzył piekło...
#64
Dowiedziałem się teraz, że do końca tygodnia mają się otworzyć bez względu na decyzję nadzoru budowlanego...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#65
I jak ? potwierdza ktoś otwarcie pasażu ?
#66
Sad 
(13-11-2009, 23:05)cr500r napisał(a): I jak ? potwierdza ktoś otwarcie pasażu ?

Dzisiaj nadal cisza Confused Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie na otwarcie pasażu Exclamation
Pozdrawiam Smile
#67
otwarcie miało być 15.11, przynajmniej tak mówiła mi babka z Patrola
i co jakieś wieści?
#68
Wczoraj byłem w Tesco, w dwóch sklepach (w pasażu) krzątały się jakieś osoby i coś tam układały. Jednak pasaż w całości jest nadal nieczynny. Zwróciłem uwagę, że zamontowano po lewej stronie obok wejścia "na sklep" bankomat Euronetu.
#69
Jakby kogoś interesowało - oto parę fotek części pasażu

[Obrazek: 43f8ab3098f88620.jpg]

[Obrazek: df7d32bcfb67767e.jpg]

[Obrazek: b1a71c7b964eba7e.jpg]

[Obrazek: 44e43641290ed6e9.jpg]

[Obrazek: fb854d7e37e60dfc.jpg]

[Obrazek: 781850b1cc8aab41.jpg]

[Obrazek: 6169b4df079b98de.jpg]

[Obrazek: 67f7f51fe02fd9c4.jpg]

[Obrazek: 6154f9fd70083862.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#70
Minęło prawie 1,5 miesiąca od otwarcia hipermarketu Tesco, a sklepy w pasażu wypełnione towarem czekają. Jak jeszcze to trochę potrwa myślę, że zacznie się rozpisywać prasa - zapewne w formie "małego" skandalu.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości