Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Handlowe Tesco
(05-09-2021, 15:16)Sebsa123 napisał(a):
(05-09-2021, 12:38)Kostek napisał(a):
(04-09-2021, 10:14)manex napisał(a): Netto na Zasaniu otworzyć ma się dopiero po nowym roku z tego co pamiętam na Kazanowie w marcu dopiero Smile
ale bardziej ciekawi mnie fakt wejścia na rynek dwóch nowych marketów u nas jeden budowlany Merkury Market a drugi takie Pepco II czyli Action. Szukają oni kierowników i pracowników w Przemyślu więc gdzieś to musi powstać kwestia tylko gdzie?


Czasem nie na Zana, w tych budynkach co stały puste ? 

Widziałem, że porządkują teren.

Tam na pewno Black Red White będzie i to dość duży bo budynek ma ponad 3 tyś m^2.

Ostatnio parking przy BRW był zamknięty dla pojazdów.
Dziś widziałem, że wymalowane są już miejsca parkingowe dla kupujących w tym 2 lub 3 na niebiesko dla inwalidów i/lub rodzin z dziećmi.
Pozdrawiam Smile
Wink 
(04-09-2021, 10:14)manex napisał(a): Netto na Zasaniu otworzyć ma się dopiero po nowym roku z tego co pamiętam na Kazanowie w marcu dopiero Smile
ale bardziej ciekawi mnie fakt wejścia na rynek dwóch nowych marketów u nas jeden budowlany Merkury Market a drugi takie Pepco II czyli Action. Szukają oni kierowników i pracowników w Przemyślu więc gdzieś to musi powstać kwestia tylko gdzie?

Teraz są już wolne powierzchnie handlowe w Blue Park'u, więc może tam ?
Pozdrawiam Smile
Wink 
W Przemyślu trwa budowa Parku Handlowego S1

W budynku po sklepie Tesco niemiecka firma Grupa Saller zbuduje Park Handlowy S1. Pierwszy etap o powierzchni ponad 8 tys. m2 zostanie zrealizowany w trzecim kwartale 2024 roku.

 Dalsza część artykułu oraz zdjęcia na stronie => Nowiny24  Exclamation
Pozdrawiam Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości