Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przemyśl i okolice - różne fotografie
#11
Też o tym myślę od dłuższego czasu i kombinuję jakby tu na wiosnę/lato przyszłego roku załatwić wejście na ten komin. Prezes MPEC p.Stec jest mężem szefowej mojej żony - może się uda. A fotki obwodnicy z tego miejsca - bezcenne...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#12
Zdjęcia z komina - istny szał! Jeśli kiedykolwiek miałbym możliwość wdrapania się na niego, na wszelki wypadek zaopatrzyłbym się w pampersa Smile
#13
Hehee.. a gdyby tak poniżej czapy komina zamontować kamerkę internetową skierowaną na plac budowy obwodnicy, wtedy to mielibyśmy zamiast fotorelacji, relację na żywo z budowy obwodnicy SmileBig Grin
#14
W lublinie na kominie tamtejszej cieplowni robiony byl swego czasu PhotoDay, wjezdzalo sie winda na gore i byl super widok a zdjecia bezcenne.
Tutaj link do tego wydarzenia --> KLIK <--

U Nas wiem ze to technicznie nie mozliwe, jesli chodzi o sam komin, ale mozna by zrobic taka akcje na terenie MPECU ;P zdjecia "zakladowe" sa rewelacyjne Wink

Co do kamerki to dobry pomysl i trzeba to komus zaproponowac, nie wiele osob wie jak duze zainteresowanie jest ogladaniem postepow prac, a zdjecia nie zawsze wystarczaja Wink Nasza szkola wyzsza juz wpadla na ten pomysl i mozna patrzec na biezaco na budowe budynkow...Wink
#15
(27-11-2010, 13:56)Kostek napisał(a): Hehee.. a gdyby tak poniżej czapy komina zamontować kamerkę internetową skierowaną na plac budowy obwodnicy, wtedy to mielibyśmy zamiast fotorelacji, relację na żywo z budowy obwodnicy SmileBig Grin

A może wypadałoby pogadac z ekpia z MediaHostu ?? oni wiem,że zajmują się takimi kamerkami itp.
Stowarzyszenie KAPONIERA - Przemyski Obszar Warowny
http://www.kaponiera.org
Forum Rozwoju Przemyśla
http://www.frp.com.pl

#16
(27-11-2010, 15:42)KAPONIERA napisał(a):
(27-11-2010, 13:56)Kostek napisał(a): Hehee.. a gdyby tak poniżej czapy komina zamontować kamerkę internetową skierowaną na plac budowy obwodnicy, wtedy to mielibyśmy zamiast fotorelacji, relację na żywo z budowy obwodnicy SmileBig Grin

A może wypadałoby pogadac z ekpia z MediaHostu ?? oni wiem,że zajmują się takimi kamerkami itp.

Wszystko zależy od "centrali" zawiadującej miejskimi spółkami i spółeczkami. Jeżeli prezydent zechce, aby kamerka znajdowała się w tym miejscu, to jego podwładny, czyli kierownik MPEC'u powinien jego żądanie spełnić. Wszystko jedno czy z pomocą MediaHostu czy innej firmy. Wystarczy tylko, że prezydent powie słówko, a będziemy mogli obserwować postępy przy budowie obwodnicy "z lotu ptaka", na żywo..
#17
Fotki zrobione przez Jacka (Kaponiera) w dniu wczorajszym - umieszczam za jego zgodą...

[Obrazek: 001.jpg]

[Obrazek: 002.jpg]

[Obrazek: 003.jpg]

[Obrazek: 004.jpg]

[Obrazek: 005.jpg]

[Obrazek: 006.jpg] [Obrazek: 007.jpg]

[Obrazek: 008.jpg]

[Obrazek: 009.jpg]

[Obrazek: 0010.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#18
Witam wszystkich, chciałbym dorzucić kilka swoich fotek. W niedzielę (05.12) fajnie przymroziło. Fotki są z Lipowicy (spacerek w stronę Fortu VIII Łętownia)

[Obrazek: DSC_0124.JPG]

[Obrazek: DSC_0130.JPG]

[Obrazek: DSC_0151.JPG]

[Obrazek: DSC_0154.JPG]

[Obrazek: DSC_0157.JPG]

[Obrazek: DSC_0160.JPG]

[Obrazek: DSC_0169.JPG]

[Obrazek: DSC_0176.JPG]

[Obrazek: DSC_0196.JPG]
#19
Rewelacja...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#20
(08-12-2010, 9:52)black70 napisał(a): Witam wszystkich, chciałbym dorzucić kilka swoich fotek. W niedzielę (05.12) fajnie przymroziło. Fotki są z Lipowicy (spacerek w stronę Fortu VIII Łętownia)

I właśnie tym sposobem przekonałeś mnie do wybrania się w podobny dzień na podobny spacer Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości