Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remonty kamienic, willi, budynków itp.
#91
(10-09-2010, 19:52)hmm napisał(a): Prawdopodobnie to długo oczekiwany remont dachu.

Fotka z wczorajszego dnia na potwierdzenie

[Obrazek: abe97e84ab4f0525.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#92
Kolejne rusztowania na rynku: Rynek 16 i częściowo Rynek 12.
#93
(11-06-2010, 21:30)Żyku napisał(a): Kazimierza Wielkiego 17 - elewacja frontowa po remoncie. Tylko ciekawe czemu parter pozostawiony tak jak był?

[Obrazek: 20100611e.jpg]

ps. sorry, ale zdjęcie "z biegu" komórką

Trwają właśnie prace wykończeniowe na parterze. Co prawda liczyłem po cichu na stylową, parterową drewnianą witrynę, ale wykończenie jest tradycyjne.
#94
Zdjęto rusztowanie z kamienicy przy Słowackiego 2. Niestety bez rewelacji. Bardzo ostry żółty kolor razi po oczach, a jakość wykonania nie napawa optymizmem. Na elewacji, nota bene bardzo prostej w swej formie, wyraźnie widać ślady po rusztowaniach, a parter jest w ogóle nieruszony. Miejmy nadzieje, że prace jeszcze potrwają, a Pani konserwator nie siedzi z założonymi rękami.
#95
oprócz remontu Wieży Katedralnej w pobliżu trwają również prace przy Pałacu Biskupim :

[Obrazek: 38765697.jpg]

[Obrazek: 75490361.jpg]
#96
Rozpoczął się remont najwyższej kamienicy na Dworskiego Smile
#97
(25-09-2010, 21:35)hmm napisał(a): Zdjęto rusztowanie z kamienicy przy Słowackiego 2. Niestety bez rewelacji. Bardzo ostry żółty kolor razi po oczach, a jakość wykonania nie napawa optymizmem. Na elewacji, nota bene bardzo prostej w swej formie, wyraźnie widać ślady po rusztowaniach, a parter jest w ogóle nieruszony. Miejmy nadzieje, że prace jeszcze potrwają, a Pani konserwator nie siedzi z założonymi rękami.

Oto wygląd kamienicy przy ul. Słowackiego 2 Dodgy

[Obrazek: dsc01272hz.jpg]
(21-09-2010, 18:44)hmm napisał(a): Kolejne rusztowania na rynku: Rynek 16 i częściowo Rynek 12.

Rusztowanie przy Rynek 16 (klub fitness i siłownia) ...

[Obrazek: dsc01274z.jpg]

oraz przy Rynek 10 (sklep Żabka)

[Obrazek: dsc01273gm.jpg]
Pozdrawiam Smile
#98
Oj Snoopy zdjęcia kamienic w Rynku są już trochę nieaktualne Smile byłem dzisiaj wieczorem w Rynku i przy kamienicy nr 16 - brak rusztowań, a przy kamienicy nr 10 jest zdjęta "siatka". Niestety było już ciemno i nie mogłem zrobić zdjęć jak również określić staranności prac.
#99
Smile 
(05-10-2010, 21:45)PatricBateman napisał(a): Oj Snoopy zdjęcia kamienic w Rynku są już trochę nieaktualne Smile byłem dzisiaj wieczorem w Rynku i przy kamienicy nr 16 - brak rusztowań, a przy kamienicy nr 10 jest zdjęta "siatka". Niestety było już ciemno i nie mogłem zrobić zdjęć jak również określić staranności prac.

Wybacz, ale zdjęcia są z niedzieli (03.X.) Blush Nie wiedziałem, że tak szybko się zdezaktualizują Big Grin
Pozdrawiam Smile
(05-10-2010, 23:01)Snoopy napisał(a): Wybacz, ale zdjęcia są z niedzieli (03.X.) Blush Nie wiedziałem, że tak szybko się zdezaktualizują Big Grin

Luzik Smile
Tylko w jeden sposób możesz się zrehabilitować Big Grin




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości