Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remonty kamienic, willi, budynków itp.
no tak bo jest jest "projekt" ze tam bedzie scieżka rowerowa i drzewka, ławki... .XD
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
Rusztowania oblepiły Narodnyj Dim.
Homo nulli coloris
(13-12-2014, 17:23)Gała napisał(a): Rusztowania oblepiły Narodnyj Dim.

Czyżby kasę z Uni już dostali ? Wink
Hah, ciekawego dlaczego rusztowania pojawiły się teraz, a nie dwa tygodnie wcześniej Big Grin
        Słowackiego 64 po remoncie....ładnie..pomimo, że różowoSmile) szkoda tylko, że ściana szczytowa pozostała w stanie ..jak widac na załączonym obrazku.... o tylnej elewacji nie wspominam nawet...
(15-12-2014, 19:25)bezniku napisał(a): Słowackiego 64 po remoncie....ładnie..pomimo, że różowoSmile) szkoda tylko, że ściana szczytowa pozostała w stanie ..jak widac na załączonym obrazku.... o tylnej elewacji nie wspominam nawet...

Doskonały przykład remontu "po przemysku". Nie ma co wspominać też o klatce schodowej, której stan woła o pomstę...
Cogito ergo sum!
Przecież nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba od czegoś zacząć.
-diabeł tkwi w szczegółach-
Mnie się też wydaje, że remont tej kamienicy jest zaplanowany na kilka etapów. Poza tym - o ile mnie pamięć nie myli - kilka lat temu podczas remontu jej dachu zginął jeden z pracowników na skutek oderwania się rusztowania od fasady budynku. Tak więc przy remoncie tej kamienicy trzeba być szczególnie ostrożnym i drobiazgowym, a pośpiech nie jest zbyt wskazany. Poza tym budynek był dość zapuszczony, więc przywrócenie mu blasku sprzed lat generuje spore koszty, które inwestor nie jest w stanie ponieść, by w jeden sezon doprowadzić budynek do idealnego stanu.
Mam nadzieję, że macie rację...i z nowym sezonem kamienica obrośnie w rusztowania z drugiej strony... a poza tym fakt, że nawet przy "jednostronnym: remoncie to ogromna wizualna zmiana dla tej części ulicy, więc nie marudze więcejSmile
Wydaje mi się, że dwie z najładniejszych przemyskich kamienic tj. tzw. pasaż Kleinów przy Słowackiego i kamienica Duldigów na skrzyżowaniu Dąbrowskiego i Snigurskiego doczekają może całkowitego remontu.W tym roku zostały wyremontowane ich ściany szczytowe, może to przygrywka do większej rewitalizacji.Oby.
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości