Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remonty kamienic, willi, budynków itp.
W trakcie remontu kamienica na rogu Boh. Getta i Mierosławskiego.Nie jest to ścisłe centrum a kamienica też żaden cud, ale zawsze...
Homo nulli coloris
Zauważyłem, ze remontują kamienicę na rogu ulicy Waygarta i wyb. Piłsudskiego.
Homo nulli coloris
Wiecie może na kiedy planowany jest remont tej narożnej kamienicy na Placu Konstytucji ? Kto jest właścicielem tej kamienicy ? Mam wrażenie, że niektóre mieszkania stoją puste (II, III piętro). Może są wystawione na sprzedaż ?

[Obrazek: 99967004093848875634.jpg]
(22-07-2014, 17:01)lyncz napisał(a): W rusztowania obrasta kamienica na Placu Legionów (chyba) nr 6.

To był doraźny remont polegający na łataniu tynku tam, gdzie odpadł.

Rozpoczął się remont elewacji kamienicy przy ul. Dworskiego 4.
Trwa remont dawnego zespołu klasztornego Dominikanów czyli dzisiejszego Starostwa Powiatowego.
Homo nulli coloris
Pelczara 12


Załączone pliki Miniatury
   
Nie wiem czy było, ale wczoraj wieczorem zauważyłem, że w rusztowaniach jest kamienica przy ul. Fredry nr 5

@PioDer Masz rację, nie napisałem tego później... aczkolwiek tak ładnie się zapowiadało jak rozkładali sprzęt Sad
(30-07-2014, 15:07)Gała napisał(a): Zauważyłem, ze remontują kamienicę na rogu ulicy Waygarta i wyb. Piłsudskiego.

to jedynie remont dachu

[Obrazek: 33kx3zq.jpg]

(15-08-2014, 14:12)lyncz napisał(a): Nie wiem czy było, ale wczoraj wieczorem zauważyłem, że w rusztowaniach jest kamienica przy ul. Fredry nr 5

[Obrazek: imjivp.jpg]

[Obrazek: 34takud.jpg]

(13-08-2014, 12:51)Gała napisał(a): Trwa remont dawnego zespołu klasztornego Dominikanów czyli dzisiejszego Starostwa Powiatowego.

[Obrazek: r0cuud.jpg]
I jak tu nie kochać Unii Europejskiej przy takich zacnych dofinansowaniach Big Grin Ależ będzie pięknie Smile
ul. Wodna 7

[Obrazek: 15zjo02.jpg]

[Obrazek: szbyvb.jpg]

[Obrazek: 20gh4w9.jpg]

ul. Wodna 13 / Jagiellońska 29

[Obrazek: 21bornp.jpg]

[Obrazek: ofx47k.jpg]

[Obrazek: ddcldl.jpg]

ul. Barska 15

[Obrazek: 10or4up.jpg]

[Obrazek: 15i6rl0.jpg]

[Obrazek: 2rf5ukm.jpg]

Plac Rybi 1 (chyba z zeszłego roku)

[Obrazek: 99mekm.jpg]

Plac Katedralny 6

[Obrazek: 15dp4qa.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości