Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remonty kamienic, willi, budynków itp.
(22-08-2012, 21:08)Kostek napisał(a): Ciekawe czy docieplą Wink

Nie byłbym zaskoczony.

-diabeł tkwi w szczegółach-
(22-08-2012, 21:22)PatricBateman napisał(a):
(22-08-2012, 21:08)Kostek napisał(a): Ciekawe czy docieplą Wink

Nie byłbym zaskoczony.

Nadbudówke na pewno..
Dla przypomnienia - Piłsudskiego 3

[Obrazek: DSC_3832_red.jpg]

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Na Jagiellońskiej 27 nareszcie pojawiły się rusztowania Smile
(28-08-2012, 19:15)Alano napisał(a): Na Jagiellońskiej 27 nareszcie pojawiły się rusztowania Smile
jak narazie niestety te rusztowania tylko pod wymianę pokrycia dachowego. Remont elewacji zależy od Marszałka Województwa. Wniosek Wspólnoty jest na liście rezerwowej i jest szansa na otrzymanie dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego. Jeśli by się udało to remont elewacji wraz z izolacją wejdą na rok 2013.

Szkoda,a już się ucieszyłem... Żyku a nie wiesz czy czasami rusztowanie na Rybiej 1 też nie jest pod pokrycie dachowe,czy też jest tam przeprowadzany remont elewacji?
(28-08-2012, 21:45)Alano napisał(a): Szkoda,a już się ucieszyłem... Żyku a nie wiesz czy czasami rusztowanie na Rybiej 1 też nie jest pod pokrycie dachowe,czy też jest tam przeprowadzany remont elewacji?
na Placu Rybim 1 będzie elewacja remontowana

Mickiewicza 23 powoli wyłania się zza rusztowania. Piękny zielono-biały kolor elewacji będzie teraz cieszył oczy!
-diabeł tkwi w szczegółach-
Kamienica przy Piłsudskiego 3 - jedna attyka odbudowana, kończy się remont 1/3 elewacji.Ładnie to wygląda. Ciekawy jestem czy herb miasta nad bramą wejściową pozostanie w wersji XVII wiecznej, czyli nad kroczącym w lewo niedźwiedziem występuje gwiazda, zatwierdzonej w 1789 roku przez cesarza Józefa II, czy przy okazji remontu zostanie zlustrowany?
Homo nulli coloris
(31-08-2012, 14:21)Gała napisał(a): Kamienica przy Piłsudskiego 3 - jedna attyka odbudowana, kończy się remont 1/3 elewacji.Ładnie to wygląda. Ciekawy jestem czy herb miasta nad bramą wejściową pozostanie w wersji XVII wiecznej, czyli nad kroczącym w lewo niedźwiedziem występuje gwiazda, zatwierdzonej w 1789 roku przez cesarza Józefa II, czy przy okazji remontu zostanie zlustrowany?

Mam nadzieję, że zachowają oryginał.

A tak na marginesie, to w którą stronę prawidłowo ma kroczyć niedźwiadek w naszym herbie ? Czy przypadkiem za komuny nie kroczył na wschód, a po tzw. transformacji na zachód ? Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości