Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszykówka w Przemyślu
#11
Derby Podkarpacia dla MKS Budimex Polonii Przemyśl, która na własnym parkiecie pokonała Delikatesy Centrum PBS Bank MOSIR i tym samym zrewanżowała się za porażkę w finale grupy C drugiej ligi.
Pół roku w sporcie to szmat czasu, przekonali się o tym w Krośnie. Na wiosnę Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno po wygranej nad MKS Budimex Polonia Przemyśl przypieczętowały swój awans do pierwszej ligi. „Niedźwiadki” w wyższej klasie rozgrywek znalazły się dopiero kilka miesięcy później, kiedy klub zdecydował się na wykupienie tak zwanej „dzikiej karty”. W obecnych rozgrywkach nieporównywalnie lepiej prezentuje się Polonia. Zespół z Przemyśla wygrywa głównie na własnym parkiecie, dzięki czemu cały czas traci niewiele do miejsca gwarantującego grę w play-off. W 10. serii spotkań Polonia w dobrym stylu pokonała MOSiR, znacznie rzadziej tracąc seriami punkty. Drużynie z Krosna nie pomogły 24 punkty Dariusza Oczkowicza, który podobnie jak Rafał Partyka nie opuścił boiska ani na sekundę.

Polonia Przemyśl - MOSiR Krosno 84:77 (26:20, 20:18, 22:25, 18:14)

#12
Cytat:Trzecie spotkanie Startu Gdynia na Podkarpaciu i trzecia porażka. Trójmiejska ekipa punkty straciła już w Krośnie i Łańcucie, a tym razem uległa w Przemyślu miejscowej Budimex Polonii. W nieparzystych kwartach przewagę mieli gospodarze, w pozostałych rywale. Polonia w całych zawodach spudłowała tylko 1 z 21 rzutów wolnych, starając się dogrywać piłkę bliżej kosza. 17 punktów, 7 zbiórek i 4 przechwyty uzyskał Artur Mikołajko, zaś najskuteczniejszym strzelcem był Marek Miszczuk (22 pkt).

Polonia Przemyśl - Start Gdynia
79 :76
(24:14, 8:19, 26:14, 21:29)
pzkosz.pl
#13
W końcu Budimex czy Budimpex ?
#14
Myślę, że budimpex - tak jak jest na oficjalniej stronie Polonii .
#15
Z całą pewnością Budimpex, nie zwróciłem uwagi cytując ze strony pzkosz.pl
#16
(08-01-2012, 13:37)KoMpReSsOr napisał(a): W końcu Budimex czy Budimpex ?

(08-01-2012, 19:27)pewe napisał(a): Z całą pewnością Budimpex, nie zwróciłem uwagi cytując ze strony pzkosz.pl

Proszę bardzo Wink
[Obrazek: bilde?Site=NW&Date=20111216&Category=SPO...710&Ref=AR]
Pozdrawiam Smile
#17
Budimpex Polonia Przemyśl po wgranej w Inowrocławiu zapewniła sobie miejsce w I lidze na przyszły sezon. Stan rywalizacji play-out 3-1.
#18
...a ja tak pozwolę wtrącić sobie małe wspominki...

...ech, łezka się w oku kręci, i te emocje wtedy na meczu...



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#19
trzeba wierzyć, że niedługo znowu będziemy mogli przeżywać takie emocjeSmile
#20
Koszykówka wraca do Przemyśla. Link do artykułu: https://przemysl.pl/62437/koszykowka-wra...mysla.html




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości