Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa bikeparku w Przemyślu
#11
Jeśli chodzi o dyscypliny rowerowe to niestety muszę przyznać, że stok umarł...
#12
Byłem ... i przyznam, że nie jest źle. Wszystko zostało na swoim miejscu ... od poniedziałku kontynuujemy budowę Wink

To będzie w pobliżu tych bloków które widać po lewej na fotce.
#13
Myślę, że warto wrócić do tematu, bo w wolnych chwilach wzięliśmy się do roboty. W tej chwili zrobione są 4 skocznie ( 2 nie dokończone ) i 2 pochylnie. Do końca tygodnia jak dobrze pójdzie będzie 7 skoczni i 7 pochylni ( w tym 1 techniczny zjazd po dużej pochyłości ). To max jaki da się wyciągnąć z tego terenu, jednak w następnym tygodniu chcemy zbudować kładkę przez bagno, dzięki czemu będzie można dojechać do lepszych terenów. Na dniach postaram się wrzucić fotki.
#14
Gratuluje wytrwałości i postępów! Może jutro podjadę z Kostkiem rowerem aby zobaczyć rezultaty.
#15
Dosyć ciężko tam trafić bo liśćmi wszystko jest obsypane a robimy tam tylko ok. 1,5h dziennie ( tylko tyle mamy od powrotu ze szkoły do zmroku ) , w sobotę będziemy tam cały dzień także mogę podrzucić numer i po was wyjedziemy na główną Smile
#16
dzisiaj mniejsza skocznia i pochylnia, jutro postaram się zrobić zdjęcia bo dziś znowu za ciemno było. Jak dobrze pójdzie jutro zrobimy odcinek techniczny, a w sobotę będzie dużo czasu to może uda się zrobić 2 dirtowe skocznie. Przebiłem się do dalszej części lasu, ale kładkę trzeba będzie zrobić bo 1/4 koła była w błocie. Jest fajna miejscówka na dropa, tylko muszę jeszcze z kimś obeznanym pogadać żeby nie przesadzić.

Jedyna fotka która jakoś wyszła :
http://img802.imageshack.us/img802/1791/zdjcie0262.jpg
#17
Żadne fotki telefonem tam nie wychodzą, myślę, że jak wszystko zrobimy wyślę fotki z ukończonych prac Smile
#18
Jutro zawitam z PB z aparatemSmile tylko, że ja już na swojej niedokończonej streetowceBig Grin
#19
Wiesz, my raczej profesjonalnymi rowerami nie grzeszymy Big Grin Mój rower widziałeś, dodatkowo jak skakać zacząłem to wszystko luzy złapało, ogólnie wszystko to takie rozpoczęte projekty streetówek i jeden mtb Smile Zadzwoń jutro kiedy będziecie, my tak gdzieś od 10 to 17 kopiemy Big Grin
#20
(04-11-2011, 19:33)oski 34 napisał(a): Wiesz, my raczej profesjonalnymi rowerami nie grzeszymy Big Grin Mój rower widziałeś, dodatkowo jak skakać zacząłem to wszystko luzy złapało, ogólnie wszystko to takie rozpoczęte projekty streetówek i jeden mtb Smile

No to git. Już się martwiłem że będzie jutro polewa z moich opon [Obrazek: 01icon_lol2.gif]





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości