Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Święto Zamku Kazimierzowskiego 2013
#1
Muszę przyznać że tegoroczna edycja przypadła mi do gustu. Wydaje mi się że jest to właściwy kierunek rozwoju tej imprezy, mogła by mieć ona więcej rozmachu i nie ograniczać się tylko do samego zamku ale i tak w tym roku było nieźle. DEMONO dało fajny koncert i w przeciwieństwie do Dżemu trzy razy a w zasadzie to nawet cztery razy bisowali. Ciekawy pomysł był również z iluminacją samego zamku choć wolałbym żeby wyglądała ona bardziej naturalnie Z drugiej strony czerwony zamek wyglądał dosyć tajemniczo i złowieszczo. Ogólnie fajnie wyglądały wszystkie te stragany i miejsca ze średniowiecznymi przedmiotami ,myśle że była to niezła frajda dla dzieciaków i co najważniejsze było widać że ten zamek nareszcie żyje a nie jest tylko pomnikiem historii.
A wy jakie macie wrażenie o ile ktoś był.

P.S zdjęcia https://www.facebook.com/media/set/?set=...263&type=1
#2
O ile sama impreza byla jak napisal przedmowca, to mnie strasznie w oczy kłuło zachowanie, postawa i wizerunek naszej strazy miejskiej...
Moze nie wszystkich straznikow, ale duzej czesci... palenie papierosow miedzy ludzmi, siedzenie na lawce rozwalonym jakby byl po dwoch winach czy chociazby nielad w umundurowaniu poszczegolnych stranizkow... Jeden w czapce, drugi bez, jeden w zapietej kamizelce drugi nie... Ci panowie chyba sobie mysla ze sa ponad prawem... zachowuja sie jakby byli wazniejsi niz policja i cala reszta ludzi... a do tego psuja moim zdaniem wizerunek swoj i Naszego Miasta Sad
Jeszcze raz powiem impreza byla fajna, ale mnie osobiscie humor psul widok tych... nie bede pisal bo brzydko bedzie... Sad
#3
Iluminacja Zamku Kazimierzowskiego (w tle ironiczno-subiektywna opinia mojego kolegi w reakcji na cukierkowe podświetlenie zamku Big Grin)



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
Miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, bo byłam w odwiedzinach u znajomych i powiem szczerze, że bardzo mi się podobało, a szczególnie wszystkie straganiki. No i Demono tez fajnie zagrali, ogólnie moje wrażenia jak najbardziej pozytywne, oby więcej takich.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości