Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bloki DOMPOLU przy ul. Ks. Skorupki i ul.Bielskiego
#31
Garaże przykryte są już płytami stropowymi, wylane zostały pierwsze balkony i stawiane są pierwsze ścianki...

Jutro może cyknę jakąś fotkę to się przekonacie jak to wygląda...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#32
Zgodnie z obietnicą... prawie...

Stan na 27.02.2011

[Obrazek: dompol_27_02_11.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#33
Witam.
Mam pytanie odnośnie rzetelności wykonania mieszkań przez firmę Dompol, może ktoś podzieli się uwagami. Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w w/w bloku i stąd moje pytanie. Z góry dziękuje za odpowiedź.
80710A06 the server is currently down for maintenance
#34
Po pierwsze spytaj się dokładnie jak robiona jest izolacja balkonów. Bo w naszych balkonach w tym roku kolejne balkony idą do poprawki ze względu na spierdzieloną właśnie ich izolację. W tamtym roku miałem zdzieraną całą wylewkę do surowej płyty i po wypieprzeniu "foli kanapkowej" która miała stanowić izolację przeciwilgoceniową, po zrobieniu odpowiedniego spadku na płycie, położeniu nowej izolacji składającej się z warstwy papy termozgrzewalnej z wywinięciem na ścianę, skończyły się problemy z odparzaniem tynku i wykwitami na ścianie (wewnątrz mieszkania) od strony balkonu.

Po drugie jeśli się zdecydujesz na zakup tam mieszkanka to najlepiej jakbyś pilnował wszystkiego. Chociaż widzę, że kierownikiem budowy jest mój znajomy - porządny facet, to może nie powinno być tak źle.

Popytaj też ludzi z bloku przy Skorupki, którzy mieszkają o ich odczucia...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#35
Dziękuje za odpowiedź, popytam o balkony. "moje" piętro jeszcze niewybudowane, ale dobrze wiedzieć - jeżeli się zdecyduję to będę nadzorował ;]
80710A06 the server is currently down for maintenance
#36
No jeśli będziesz miał balkon na ostatniej kondygnacji i w dodatku odkryty (tak jak mój) to faktycznie lepiej przypilnuj fachmanów co do izolacji. Z doświadczenia wiem, że żadna folia izolacyjna nie spełni swojej roli a jeśli jeszcze dodać do tego źle wykonany spadek (po zerwaniu wylewki z balkonuokazało się że woda stoi na płycie wzdłuż ściany) to podciąganie wilgoci z balkonu do wewnątrz mieszkania gwarantowane. I raczej nie daj się omamić, że folia jest właściwą izolacją bo to guzik prawda.

Oprócz tego zamiast płytek na balkonie mam położone 3 warstwy specjalnej ozdobnej a jednocześnie porządnie izolacyjnej żywicy epoksydowej i od roku śpię spokojnie.

Może wkrótce na spokojnie wrzucę kilka fotek o co chodziło z mym "tarasem"
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#37
No to się porobiło. Poczytałem trochę o przeszłości i spółdzielni Energetyk i teraz mam niezły mętlik w głowie, czy w ogóle pchać się w te mieszkaniowe "interesa". Co prawda budowa już ruszyła, ale ... ale doczytałem o poślizgu przy budowie 1 bloku na ul.Skorupki, ciekawe czy historia się powtórzy ?
80710A06 the server is currently down for maintenance
#38
A na kiedy jest planowany termin oddania tego bloku? Jak podasz to powiem na ile to będzie realne.

OT A ze spółdzielnią Energetyk to do tej pory po sądach się włóczymy...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#39
Termin oddania - 31.03.2012. W tej chwili mam mieć kredyt z 12 miesięczną karencją (chyba można ją przedłużyć w banku) ale nie uśmiecha mi się płacić kolejne 12 miesięcy samych rat odsetkowych lub rat z dodatkowym ubezpieczeniem. Nie wiem jak tam sytuacja z drogą wygląda i z doprowadzeniem mediów. Wiem, że droga dojazdowa będzie od ul. Bielskiego - ten kawałek za 1 blokiem chyba zrobią bo to ich działka.
80710A06 the server is currently down for maintenance
#40
tira-rira, z postów wynika że Twoje mieszkanie znajduje się na poddaszu bloku. Napisz proszę jak się tam mieszka, chodzi mi głownie o izolację dachu - czy w lecie nie jest za gorąco, a zimą na odwrót ;]
80710A06 the server is currently down for maintenance




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości