Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bloki DOMPOLU przy ul. Ks. Skorupki i ul.Bielskiego
#91
W planach jest jeszcze chyba 2 kolejne, jeden powyżej tego co zaznaczył tira-rira na mapie i jeden poniżej tej plamy ziemi poniżej zaznaczenia (w tym miejscu stoi właśnie "oddawany do użytku" blok).
Widzisz problem na stronie / forum? Proszę o wiadomość.
#92
Teraz już się pomieszałem , to ile tam jest bloków ? te 3 widoczne jeden jeszcze na górze *widać fundamenty ) jednego nie widać (prawie oddany ) więc juz 4 bloki , jeden czeka na pozwolenie więc mamy 5 i jeszcze dwa w planach jeden powyżej i jeden poniżej więc wychodzi na to że będzie 7 ?
#93
[Obrazek: dompol.jpg]

Widok z lotu ptaka jest trochę stary i nie uwzględnia obecnie wykańczanego budynku oraz pokazuje jeszcze realizowany wtedy blok przy Skorupki.

Ten zamalowany prostokącik to blok, który właśnie kończy się budować. Następny w kolejności ma być wyżej niego a później w planach to jest ta zaznaczona reszta. Plany idą jeszcze dalej i możliwa jest rozbudowa o kolejne budynki w odległej przyszłości.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#94
Całkiem przyjemne osiedle się tu szykuje , muszę się tam przejechać osobiście i to okiełznać.
#95
Chciałem kupić mieszkanie w bloku który właśnie kończą, ale niestety wszystko już jest wykupione, pytałem o mieszkania w następnym bloku bo ponoć mają zamiar budować. Patrząc w jakim tempie oni kończą ten blok to mi ręce opadają Sad Z forum wynika że termin oddania tego bloku przypadał na koniec marca. Jest już połowa lipca, zamiast się sprężyć to w koło bloku chodzi 4 robotników, to się nazywa budowa domu sposobem "gospodarczy" . Jak ja mam kupić mieszkanie w następnym bloku i czekać pół roku ( przy dobrych układach) na oddanie bloku do użytku. Przy tym jeszcze jak ktoś bierze kredyt to ma podwyższone odsetki do momentu wpisu do hipoteki.To ja serdecznie dziękuję. Myślałem ze stać Dompol na więcej że deweloper pokaże klasę po ostatniej wpadce z blokiem przy Skorupki ...
#96
Robotnicy ninja z "zawrotną" dla nich szybkością robią obejście wokół bloku.
Jak patrzę na tempo ich robót to zazwyczaj zaczynam ziewać i sen mnie morzy.

Coś tam jednak dziubią...

Stan na 11.07.2012

[Obrazek: DSC_2920.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#97
Czytałem, iż ktoś pisał, że niby budynek miał być oddany w marcu. Dziwne, ja w umowie miałem datę ostatni maja (tj. 31.05). Czerwiec, a w sumie jego pierwszy tydzień, miał załatwić sprawy formalne z księgą wpisów.
Wychodzi na to, że jak na razie nie ma większego opóźnienia niż 2 miesiące.

Fakt, że na razie nie ma oddanego budynku, ale nie jest źle. Inni deweloperzy mają poślizg w granicach 6 miesięcy, a nawet 18miesięcy Tongue .

Fakt, że jakoś niektórych fragmentów wewnątrz mieszkań pozostawia wiele do życzenia i panowie hydraulicy, za bardzo w temacie nie są, ale to i tak lepiej niż elektrycy, którzy w ogóle chyba nie wiedzą co robili i ciekawi mnie czy mają jakieś uprawnienia, oprócz tych kupionych z S.E.P.'u.

Ogólnie jestem zadowolony z mieszkania, mimo wielu przeróbek własnoręcznych, które powinny być wykonane przez dewelopera, ale jak ktoś ma partolić robotę za każdym razem, wolę sam i za swoje-zwłaszcza, że pewnym osobom nie chciało się dostarczyć/odebrać uaktualnionych planów mieszkań.

Pozostaje mi czekać, aż w końcu zostanie wpisane do KW i cieszyć się z miłych sąsiadów - a mam nadzieję takich mieć Tongue
"Tylko możliwość hamowania daje Ci prawo do prędkości"
#98
Zależy kiedy podpisywales umowę, prawdopodobnie pózniej niż "ktoś" czyli ja. Z wiadomych przyczyn masz termin oddania koniec maja (patrz zdjęcie wyżej) i to już nie jest dziwne. Co do przeróbek na własna rękę to nie którzy to chyba zmieniają układ całego mieszkania, nawalajac młodemu gdzie popadnie - własnie zastanawiałem się gdzie tu sens skoro można było przemyśleć wszystko na etapie projektowania i dopilnować wykonanie ( sam zmienialem wiele i wszystko zostało zrobione jak należy, instalacje co, wod-kan i elektr. także wporzadku czytaj; wyłącznik w kuchni włącza i wyłącza światło w kuchni a nie w łazienceWink. W piwnicy widziałem skrzynkę Toya, wiec przynajmniej net będzie ok - w sąsiednich blokach prawie wszyscy maja radiowke - sieci tu zatrzesienie Wink szkoda tylko ze drogi jeszcze nie ma jako takiej bo niezle ucierpiał już trawnik przy 44 c
80710A06 the server is currently down for maintenance
#99
Od kilku dni kładą kostkę przed garażami we wcześniej wybudowanym bloku. Zdarte płyty pewnie będą wykorzystywać przy budowie następnego budynku.

(27-07-2012, 12:14)octa napisał(a): w sąsiednich blokach prawie wszyscy maja radiowke - sieci tu zatrzesienie Wink
...na przykład mogę też komuś rozesłać neta ze swojego nadajnika Wink za drobną opłatą...

(27-07-2012, 12:14)octa napisał(a): szkoda tylko ze drogi jeszcze nie ma jako takiej bo niezle ucierpiał już trawnik przy 44 c
...za ten trawnik to bekniecie Big Grin (ale widzę że powstały już jakieś prowizoryczne schodki - mam na dzieję, że na tym się nie poprzestanie i będą jakieś normalne...)

...podobnie jak i za parkowanie autami na naszym parkingu (co niektórzy oczywiście) i zajmowanie miejsca mieszkańcom naszej wspólnoty...[Obrazek: czatownik.gif]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
o rany, raz szedłem po trawniku i zaparkowałem samochód parę razy na zakręcie obok transformatora (nie wiem czy się liczy) ;] na wiosnę trawa odrośnie jak nie to zasiejemy, a za zaparkowanie to użyczę komuś własne miejsce - jak powstanie;], co do schodów to nie wiem jak sytuacja się rozwinie, droga na pewno zostanie poszerzona (przywieźli płyty) a kostka ma sięgać do obecnie postawionego kontenera na śmieci.
80710A06 the server is currently down for maintenance




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości