Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza
#11
Dziwi mnie brak wyobraźni inwestorów...o ile cała historia jest prawdziwa...
Przecież taki historyczny element można wkomponować w każdą, najnowocześniejszą nawet bryłę, z korzyścią dla całości. Historia i niepowtarzalność są w cenie.... A z takim podejściem? ...obciach jako pierwsze skojarzenie ...słaby PRSmile)
#12
Wiadomo coś, co się dzieje w tym kierunku ??
#13
Jestem za!

Cytat:Wizualizacja apartamentowca przy Sienkiewicza. Portiernia zostaje
[Obrazek: Untitled.jpg]

[Obrazek: Untitled3.jpg]

źródło: zycie.pl
-diabeł tkwi w szczegółach-
#14
Piękne, ciekawe jak bardzo realizacja będzie odbiegać od wizualizacji
#15
Co jak co, ale ten projekt źle nie wygląda. Obawiałem się, że inwestor przedstawi koncepcje jakiegoś gniota, który zmasakruje panoramę starego miasta. Mile się zaskoczyłem, aczkolwiek czekam na kolejne wizualizacje szczególnie przedstawiające budynek od strony Bielskiego i Jana Pawła II. Mam nadzieje, że w tym przypadku konserwator, który bywał pobłażliwy dla niektórych przedsiębiorców tę inwestycję będzie dokładnie nadzorował na każdym jej etapie.

Btw. Miło, że dziennikarze Życia Podkarpackiego zainteresowali się apelem fundacji Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody w Poznaniu jaki zamieściliśmy na forum i Facebooku w sprawie ocalenia zabytkowej portierni.
#16
Będzie duuużo styropianu Big Grin
#17
Bardzo ciekawy i odważny architektonicznie projekt. Brawo.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#18
ciekawe jak w rzeczywistości będą wyglądały te duże przeszklenia, obawiam się, że tnąc koszty zostaną wstawione zwykłe "plastiki"
#19
Jednym z inwestorów jest właściciel fabryki okien - on raczej ma dobry rabat na okna SmileSmileSmile. Także o ten element byłbym spokojny.
#20
Exclamation 
(11-02-2016, 9:52)cr500r napisał(a): Jednym z inwestorów jest właściciel fabryki okien - on raczej ma dobry rabat na okna SmileSmileSmile. Także o ten element byłbym spokojny.

Co innego całe ściany przeszklone (olbrzymie tafle szkła), a co innego zwykłe (plastikowe) okna Big Grin Oby wykonanie było zgodne z projektem, a nie tak jak zawsze, czyli po "przemysku" (jakoś to będzie, coś się utnie, coś się zamieni na tańszy materiał, trochę się zaoszczędzi Exclamation Huh ) Z resztą zobaczymy, co czas przyniesie Exclamation
Pozdrawiam Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości