Forum Przemyskich Inwestycji
Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - Wersja do druku

+- Forum Przemyskich Inwestycji (https://frp.com.pl/forum)
+-- Dział: Inwestycyjny Przemyśl (https://frp.com.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Budownictwo mieszkaniowe (https://frp.com.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza (/showthread.php?tid=1041)

Strony: 1 2 3 4

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - bezniku - 31-01-2016

Dziwi mnie brak wyobraźni inwestorów...o ile cała historia jest prawdziwa...
Przecież taki historyczny element można wkomponować w każdą, najnowocześniejszą nawet bryłę, z korzyścią dla całości. Historia i niepowtarzalność są w cenie.... A z takim podejściem? ...obciach jako pierwsze skojarzenie ...słaby PRSmile)

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - pawlo66 - 02-02-2016

Wiadomo coś, co się dzieje w tym kierunku ??

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - PatricBateman - 10-02-2016

Jestem za!

Cytat:Wizualizacja apartamentowca przy Sienkiewicza. Portiernia zostaje
[Obrazek: Untitled.jpg]

[Obrazek: Untitled3.jpg]

źródło: zycie.pl

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - Argad - 10-02-2016

Piękne, ciekawe jak bardzo realizacja będzie odbiegać od wizualizacji

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - Kostek - 10-02-2016

Co jak co, ale ten projekt źle nie wygląda. Obawiałem się, że inwestor przedstawi koncepcje jakiegoś gniota, który zmasakruje panoramę starego miasta. Mile się zaskoczyłem, aczkolwiek czekam na kolejne wizualizacje szczególnie przedstawiające budynek od strony Bielskiego i Jana Pawła II. Mam nadzieje, że w tym przypadku konserwator, który bywał pobłażliwy dla niektórych przedsiębiorców tę inwestycję będzie dokładnie nadzorował na każdym jej etapie.

Btw. Miło, że dziennikarze Życia Podkarpackiego zainteresowali się apelem fundacji Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody w Poznaniu jaki zamieściliśmy na forum i Facebooku w sprawie ocalenia zabytkowej portierni.

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - PioDer - 10-02-2016

Będzie duuużo styropianu Big Grin

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - tira-rira - 10-02-2016

Bardzo ciekawy i odważny architektonicznie projekt. Brawo.

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - Wujek Samo Zło - 11-02-2016

ciekawe jak w rzeczywistości będą wyglądały te duże przeszklenia, obawiam się, że tnąc koszty zostaną wstawione zwykłe "plastiki"

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - cr500r - 11-02-2016

Jednym z inwestorów jest właściciel fabryki okien - on raczej ma dobry rabat na okna SmileSmileSmile. Także o ten element byłbym spokojny.

RE: Apartamentowiec na miejscu dawnej restauracji Barcelonka przy ul.Sienkiewicza - Snoopy - 11-02-2016

(11-02-2016, 9:52)cr500r napisał(a): Jednym z inwestorów jest właściciel fabryki okien - on raczej ma dobry rabat na okna SmileSmileSmile. Także o ten element byłbym spokojny.

Co innego całe ściany przeszklone (olbrzymie tafle szkła), a co innego zwykłe (plastikowe) okna Big Grin Oby wykonanie było zgodne z projektem, a nie tak jak zawsze, czyli po "przemysku" (jakoś to będzie, coś się utnie, coś się zamieni na tańszy materiał, trochę się zaoszczędzi Exclamation Huh ) Z resztą zobaczymy, co czas przyniesie Exclamation