Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont stadionu KS "Czuwaj" Przemyśl
#1
Jeden z najstarszych obiektów sportowych w Przemyślu czeka gruntowna modernizacja.

Przeczytaj więcej: http://frp.com.pl/artykul-5-remont-stadi...emysl.html
#2
ciekawe kiedy dostaną więcej pieniędzy na remont Smile
#3
Z tego co mi wiadomo Urząd Miasta złożył wniosek aplikacyjny w ramach projektów unijnych o dofinansowanie dalszej modernizacji stadionu.
#4
Kasa juz została przyznana ponad 3 mln PLN + kilka set tysiecy od miasta co razem daje lekko ponad 4 mln PLN, dalsze prace powinny ruszyc jeszcze w tym roku, a wsumie to nawet musza zeby kasa nie przepadla!!!!
#5
Oby prace ruszyly jak najszybciej, stadion Czuwaju mimo ze kameralny moze sie stac swietna wizytowka miasta i klubu bo jak widac na wizualizacji swietnie to wyglada. Mam tez nadzieje ze ruszy takze budowa boisk treningowych ktore maja powstac na dawnym lodowisku kolo stadionu, tylko z tego co wiem najpierw w tym miejscu miasto chce zrobic pojemniki retencyjne wiec to moze potrwac jeszcze latami
Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!
#6
Niepotrzebnie oni remontują stadiony jak i tak zaraz wandale je zniszcząSmile tylko pieniadze pójdą w błotoSmile
#7
Jakos do dzis nowa trybuna na Czuwaju nie zostala uszkodzona (ani jedno krzeselko) a juz troszke czasu istnieje, takze nie ma co pisac ze niepotrzebnie. Tak samo mozna napisac ze po co cokolwiek remontowac bo i tak z czasem ulegnie jakiemus zniszczeniu
Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!
#8
Ale jak będzie jakis mecz to znowu wandale będa wydzierac krzesełka i rzucac w przeciwna druzyne Smile
#9
nie przesadzaj już... Wiele razy chodziłem na mecze Czuwaju i nic takiego się nie działo Smile
#10
Jak na stadione będzie monitoring i karta kibica to żadne krzsełko nie zostanie rzucone.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości