Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Handlowe "Cegielnia"
#41
Moi mili, przepraszam Was, ale ze względu na ostre przeziębienie w ogóle nie miałem siły, by zadzwonić do INMAX-u. Mam nadzieję, że powoli ustępująca choroba pozwoli mi zadzwonić w tym tygodniu to inwestora "Cegielni".
#42
Moim zdaniem powinni ściągnąć jakiegoś inwestora co wybuduje fabrykę i da pracę ludziom (nie musi to być taki wielki zakład jak np. Toyota) a potem budować kolejna galerię żeby ludzie mieli gdzie wydawać swoje pieniądze Big Grin bo bezrobocie jest jedno z NAJWIĘKSZYCH w kraju
przemyśl miasto aptek szmateksów i kościołów już w Rzeszowie jest więcej miejsc pracy bo to miasto szybko się rozwija a nie tak jak my
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#43
(23-10-2010, 7:04)arex napisał(a): już w Rzeszowie jest więcej miejsc pracy bo to miasto szybko się rozwija a nie tak jak my
Wśród miast wojewódzkich to normalneSmile
Cogito Ergo Scio
#44
Kostek, co z tą wiadomościa dot. Cegielni. Wiesz już coś?Huh
#45
(29-10-2010, 14:03)walek napisał(a): Kostek, co z tą wiadomościa dot. Cegielni. Wiesz już coś?Huh

moze chodzi o to: http://frp.com.pl/forum/showthread.php?t...90#pid5190
#46
Wydaje mi się że chodzi właśnie o Cegielnie i Galerie Przemyśl
#47
Jestem umówiony na rozmowę telefoniczną na przyszłą środę z przedstawicielem INMAX-u, który odpowiada za inwestycję w Przemyślu, jeżeli uzyskam zgodę na opublikowanie pewnych informacji, to niezwłocznie się z Wami podzielę.. musicie uzbroić się w cierpliwość Smile
#48
To czekamy do środy, może czegoś więcej się dowiemy. Cool
#49
Jestem już po rozmowie, w przyszłym tygodniu na naszym portalu pojawi się artykuł na temat przyszłości "Cegielni".

Niestety, ale będziecie musieli poczekać do środy/czwartku.
#50
[quote='Kostek' pid='5746' dateline='1288803412']
Jestem już po rozmowie, w przyszłym tygodniu na naszym portalu pojawi się artykuł na temat przyszłości "Cegielni".

Niestety, ale będziecie musieli poczekać do środy/czwartku.

Czekam z niecierpliwością(inni chyba teżSmile)




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości