Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Sanowa
Na wczorajszej gali Pani Ewa Bobkowska (prezes zarządu P.A Nova) oficjalnie potwierdziła budowę multikina przy Galerii Sanowa. Znajdować się ono będzie między Sanem a nową ulicą prowadzącą do obwodnicy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy będzie to Helios z czterema salami na 900 miejsc plus miejsce do rozrywki (nie wyklucza się kręgielni).
(26-10-2010, 13:57)PatricBateman napisał(a): Na wczorajszej gali Pani Ewa Bobkowska (prezes zarządu P.A Nova) oficjalnie potwierdziła budowę multikina przy Galerii Sanowa. Znajdować się ono będzie między Sanem a nową ulicą prowadzącą do obwodnicy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy będzie to Helios z czterema salami na 900 miejsc plus miejsce do rozrywki (nie wyklucza się kręgielni).

No to rewelacja Smile wiadomo już coś więcej - kiedy rozpoczęcie budowy itp ? Ogólnie jak tam wczoraj było ?
Rano ok.8.00 jechałem tamtędy do pracy i widziałem już grupki koczujących osób czekających na otwarcie. Ponadto jakiś dureń z rejestracją RPR wymusił na mnie pierwszeństwo na rondzie i jeszcze miał z tym problem. Pojechałem za nim grzecznie - oczywiście wybierał się do galerii - i zwróciłem mu kulturalnie Big Grin uwagę tzn. wyartykułowałem kilka dynamizatorów werbalnych, jedne za wymuszenie pierwszeństwa na rondzie a kolejne za zaparkowanie na ścieżce rowerowej...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
(26-10-2010, 14:30)tira-rira napisał(a): tzn. wyartykułowałem kilka dynamizatorów werbalnych

Czyli krótko mówiąc, po prostu go o**********ś.
Homo nulli coloris
Cytat:Galeria Sanowa w Przemyślu otwarta. 2500 klientów w pierwszych 15 minutach

Norbert Ziętal, nowiny24.pl 26.10.2010r.

O godz. 10 w Przemyślu ruszyła Galeria Sanowa. Pierwsi klienci czekali w pobliżu już na kilka godzin przed inauguracją.
Tłumy klientów pojawiły się na dzisiejszym otwarciu Galerii Sanowej w Przemyślu.


[Obrazek: bilde?Site=NW&Date=20101026&Category=PRZ...0&MaxW=500]

Na otwarciu zawsze są atrakcyjne promocje. Ale szczerze mówiąc nie dlatego tutaj przyszłyśmy. Bardziej z ciekawości, aby zobaczyć to cudo – mówią Karolina i Magda. Przyniosły ze sobą aparaty fotograficzne, chcą utrwalić pierwsze chwile nowej galerii.
- Otwierajcie wreszcie, po co nas tutaj trzymacie? – im bliżej otwarcia tym atmosfera stawała się bardziej nerwowa. Tylko przy samym wejściu porządku pilnowało kilkunastu ochroniarzy. Dodatkowo wewnątrz obiektu.
Przyszły osoby w różnym wieku. Sporo młodzieży. To pierwsza tego typu galeria handlowa w Przemyślu i tej części województwa podkarpackiego.
Przez pierwsze 15 minut do Galerii Sanowej weszło ponad 2500 klientów. Jednak później było ich jeszcze więcej. Na ul. Kopernika i Wilsona tworzyły się korki, do tej pory nieznane zjawisko w tej części miasta. W najbliższej okolicy zajęte były wszelkie miejsca parkingowe.
"Nowa strona miasta” to hasło reklamowe Galerii Sanowej. I rzeczywiście, obiekt powstał w miejscu do tej pory zaniedbanym i omijanym przez inwestorów. Przez dłuższy czas straszyły tutaj ruiny zakładów mięsnych i zaniedbane ulice.
- Sporo atrakcji przewidzieliśmy na dzisiaj. Każdy sklep oferuje zniżki, konkursy i nagrody. Program artystyczny poprowadzą Michał Milowicz i Magdalena Michniak. O godz. 17 koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Feel – zachęca Agnieszka Kral, menedżer Galerii Sanowa.
W Przemyślu otwarto pierwszą w mieście galerię handlową ."Sanowa" reklamuje się jako największy tego typu obiekt handlowy na Podkarpaciu. 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej wynajęły renomowane światowe firmy różnych branż. W budowę - w ciągu 2 lat - zainwestowano 135 milionów złotych. Pracę w galerii znalazło co najmniej 300 osób. Spółka P.A. NOVA S.A. - właściciel i inwestor centrum już za kilka dni rozpocznie w Przemyślu kolejną dużą inwestycję. Będzie budować multikino wraz z zapleczem gastronomicznym.
Dodajmy, że dziś dla klientów GALERII SANOWEJ przygotowano wiele atrakcji. Pula konkursowych nagród wynosi 5 tysięcy złotych a o godz 17 na estradzie przed galerią wystąpi zespół FEEL.

za http://www.radio.rzeszow.pl/index.php?op...&Itemid=72
Hmm wiele nie domowien ma to info, przede wszystkim lokalizacja...;/ i termin, jakos nigdzie nie widzialem zeby bylo cos na BIPie typu ocena srodowiskowa pod budowe multikina ;D
Kochani, przepraszamy Was za brak obiecywanej relacji na żywo z otwarcia Galerii Sanowej, niestety wystąpił niespodziewany problem, który uniemożliwił nam bezpośrednie wrzucanie zdjęć na "fejsa". Mamy nadzieję, że zdjęcia, które prezentujemy w naszej fejsbukowej galerii, choć w części zrekompensują wczorajszą usterkę. Pełna fotorelacja już wkrótce ukaże się na naszej stronie --> http://www.frp.com.pl
multikino jest jak najbardziej potrzebne, ale czy aż na 900 miejsc...???
"Wolność to stan umysłu" - Mahatma Gandhi

[Obrazek: 33871.png]
(26-10-2010, 22:26)szeggy napisał(a): Hmm wiele nie domowien ma to info, przede wszystkim lokalizacja...;/ i termin, jakos nigdzie nie widzialem zeby bylo cos na BIPie typu ocena srodowiskowa pod budowe multikina ;D

Wczoraj w lokalnych Aktualnościach, tych o 16-tej była krótka rozmowa z p. Bobkowską.Potwierdziła, czy raczej poinformowała o rozpoczęciu budowy multikina Helios o czterech salach. Miejsce budowy to plac między przyszłą nitką ul. Sanowej a wałem przeciwpowodziowym, tuż za galerią w kierunku powstającej obwodnicy.Chyba, że w euforii, niesiona na skrzydłach sukcesu, obiecała coś w stylu "obiecanki, cacanki a...".
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości